Pomysł na prezent

Rejs jachtem po Zatoce Gdańskiej - Wyjątkowe chwile na pokładzie stylowego jachtu!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

135.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Spędź wyjątkowe chwile na pokładzie stylowego jachtu. Zakosztuj morskiej przygody żeglując po Zatoce Gdańskiej. Wystartujecie z Mariny Sopot zlokalizowanej na końcu kultowego Molo i przy sprzyjających wiatrach dopłyniecie aż do Półwyspu Helskiego. Doświadczony sternik uatrakcyjni tę wyprawę morskimi anegdotami. 2-godzinny rejs po Bałtyku to okazja, aby zrelaksować się w komfortowych warunkach i przekonać się ile frajdy może sprawić żeglowanie. Moc wrażeń gwarantowana.

Wypoczynek na pełnym morzu to przyjemność dla nie tylko dla pasjonatów sportów wodnych. Sam zdecyduj, czy wolisz bardziej aktywną formę rejsu z nauką żeglowania, czy może chcesz po prostu oddać się chwili zapomnienia. Złap wiatr w żagle i podziwiaj piękno wybrzeża w okolicach Sopotu, Gdańska i Helu z pokładu nowoczesnego jachtu. Sun Odyssey 42 DS gwarantuje bezpieczną podróż i wszelkie udogodnienia. Z pewnością nie zabraknie Wam przestrzeni – zarówno pod, jak i na pokładzie. Chwilo trwaj!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Rejs jachtem po Zatoce Gdańskiej to niezapomniane doświadczenie, które pozwoli Ci odkryć piękno tego regionu. Podczas rejsu będziesz mógł podziwiać malownicze krajobrazy, wspaniałe plaże i urokliwe miasta nadmorskie. Jacht zapewnia komfortowe warunki, a doświadczony kapitan i załoga dbają o bezpieczeństwo i satysfakcję pasażerów. Dodatkowo, rejs jachtem po Zatoce Gdańskiej oferuje możliwość zwiedzania unikalnych miejsc, takich jak Wyspa Sobieszewska czy Mierzeja Wiślana. To idealna okazja, aby odpocząć, cieszyć się przyrodą i zrelaksować się na wodach Bałtyku.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ