Pomysł na prezent

Rajdowa jazda Subaru Impreza WRX (10 km) - Poczuj moc 300 koni pod maską!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

1,099.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Sprawdź się jako kierowca rajdowy! Pod okiem instruktora poznasz tajemnice zawodowych rajdowców i przekonasz się, czym jest moc 300 koni pod maską. Poczujesz adrenalinę, która rządzi tym sportem i rzucisz wyzwanie własnym słabościom. Zasiądź za kierownicą maszyny, która osiąga prędkość 100km/h w zaledwie 4 i pół sekundy. Wciśnij gaz, wejdź płynnie w wiraż, teraz drift, dohamowanie, ślizg i znowu gaz! ...i już nic Cię nie powstrzyma!

Odkryj, na czym polega technika jazdy rajdowej i zakosztuj wolności za kierownicą. Zawrotne przyspieszenie, ostre zakręty, sprawne manewry - prowadząc Subaru Impreza, nie musisz martwić się ograniczeniami prędkości. Wystarczy zdać się na wskazówki instruktora i swój instynkt. Kolejne kilometry udowodnią Ci, że sportowe umiejętności masz we krwi. Co więcej, kultowy japoński model samochodu to maszyna, która zachwyci Cię swoją sterownością i możliwościami silnika, dzięki czemu przejazd Subaru będzie jednym z ciekawszych doświadczeń motoryzacyjnych, jakie do tej pory przeżyłeś.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Rajdowa jazda Subaru Impreza WRX (10 km) to niezwykłe doświadczenie dla miłośników szybkiej jazdy. Ten sportowy samochód oferuje doskonałą moc i precyzję, zapewniając niezapomniane wrażenia za kierownicą. Dzięki swojemu napędowi na cztery koła i silnikowi o dużej mocy, Impreza WRX gwarantuje doskonałą przyczepność i kontrolę na każdej nawierzchni. To idealna propozycja dla osób, które pragną poczuć adrenalinę i zasmakować w rajdowych emocjach. Wybierając rajdową jazdę Subaru Impreza WRX, otrzymujesz nie tylko niezapomniane przeżycia, ale także możliwość poczucia się jak prawdziwy kierowca rajdowy.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ