Pomysł na prezent

Prosto Od Krowy - Dzbanek na mleko: Oryginalne naczynie w kształcie krowich wymion, idealne na prezent

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

51.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zachwycisz swych gości serwując im mleko czy śmietankę do kawy w niezwykle oryginalnym dzbanuszku. To z pozoru zwyczajny szklany mlecznik do kawy, jednak gdy napełnisz go mlekiem okaże się, że ma wewnątrz kształt krowich wymion pełnych mleka. W końcu skąd bierze się mleko? Oczywiście, że ze sklepu odpowiedzą dzieci i będą miały dużo racji. Żeby jednak elegancko i z pomysłem odwołującym się do prawdziwego źródła mleka je zaserwować spraw koniecznie sobie lub innym ten wyjątkowy dzbanuszek, który nazwaliśmy PROSTO OD KROWY. Nasz dzbanuszek nie dość, że jest wykonany ręcznie, to ma jeszcze podwójne ścianki, które izolują i utrzymają odpowiednią temperaturę mleka przez dłuższy czas.

Dzbanuszek może też posłużyć jako oryginalny kubek do picia mleka, z pewnością przypadnie do gustu dzieciom.

Gadżet w szczegółach:

  • dzbanek na mleku lub śmietankę w kształcie krowich wymion
  • designerski pomysł, świetna ręczna robota
  • oryginalne i praktyczne naczynie na Twoim stole
  • pojemność 150 ml
  • wymiary 8x8x11 cm

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Prosto Od Krowy - Dzbanek na mleko to produkt, który oferuje świeże i naturalne mleko prosto od krowy. Główne cechy tego dzbanka to:

1. Świeżość: Dzbanek umożliwia przechowywanie mleka bezpośrednio od krowy, co zapewnia maksymalną świeżość i naturalny smak.

2. Bezpieczeństwo: Dzbanek jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla kontaktu z żywnością, zapewniając czystość i higienę.

3. Praktyczność: Dzbanek jest łatwy w użyciu i przechowywaniu, dzięki czemu można cieszyć się świeżym mlekiem w dowolnym momencie.

4. Unikalność: Prosto Od Krowy - Dzbanek na mleko wyróżnia się na rynku jako produkt, który umożliwia bezpośrednie korzystanie z naturalnego mleka od krowy w domowym zaciszu.

Korzystanie z Prosto Od Krowy - Dzbanka na mleko pozwala cieszyć się świeżym, naturalnym mlekiem bez konieczności wychodzenia z domu, zapewniając wygodę i autentyczny smak.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ