Pomysł na prezent

Porsche 911 Carrera 4 - Niezapomniana jazda na torze wyścigowym z prawdziwym unikatem

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

799.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

W Porsche 911 Carrera 4 wszystko zostało perfekcyjnie dopracowane: kolor karoserii, aerodynamiczny kształt nadwozia, detale wykończenia Ale to, co robi największe wrażenie nie jest widoczne na pierwszy rzut oka. 385-konny silnik i przyspieszenie do 100 km/h w 4,2 sekundy docenisz dopiero, jak ruszysz. Czeka na ciebie moc wrażeń i niesamowita frajda, podczas jazdy Porsche na torze wyścigowym. Pokonując kolejne zakręty poczujesz się jak kierowca wyścigowy. To będzie niezapomniana przygoda.

Oto prawdziwy unikat wśród samochodów wyścigowych. Jazda Porsche 911 Carrera 4 z napędem na obie osie to prawdziwe sportowe emocje na torze wyścigowym. Trudno znaleźć lepsze miejsce, aby dodać gazu i przetestować jego wyjątkową moc.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Porsche 911 Carrera 4 - Jazda na torze to samochód o wyjątkowych cechach, korzyściach i unikalnych punktach sprzedaży. Ten model oferuje dynamiczną jazdę na torze dzięki swojemu silnikowi o dużej mocy i napędowi na cztery koła. Zawiera zaawansowane technologie, takie jak system kontroli trakcji, który zapewnia doskonałą przyczepność i stabilność. Porsche 911 Carrera 4 jest również wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które chronią kierowcę i pasażerów. To luksusowe auto zapewnia nie tylko niezapomniane doznania podczas jazdy, ale także prestiż i ekskluzywność, które są nieodłącznymi elementami marki Porsche.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ