Pomysł na prezent

Podstawka Paleta 4 szt. - Oryginalne mini palety euro z prawdziwego drewna sosnowego

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

57.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zaskocz swoich gości najbardziej oryginalnymi podstawkami pod szklanki jakie można sobie wyobrazić! Klasyczna europaleta ma wagę ok. 25 kg i wymiary 120x80 centymetrów, ale dla nas to zdecydowanie za dużo, dlatego postanowiliśmy pomniejszyć je dziesięciokrotnie, aby znalazły zastosowanie w domu.

Nasze miniaturowe palety, służą jako podstawki pod butelki, szklanki, kufle i kubki. Mini palety euro do złudzenia przypominają ich wielkie pierwowzory i spowodują zaskoczenie oraz uśmiech na twarzy każdej osoby, która ma kontakt z transportem towarów na paletach.

Oryginalny prezent dla magazyniera, kierowcy tira, czy pracownika logistyki.

Minimalistyczna forma wywołuje najlepszy efekt!

Gadżet w szczegółach:

  • zaprojektowane jako miniatura palety
  • 4 szt. w zestawie
  • wykonane z prawdziwego drewna sosnowego

Wymiary (cm) 12,1x8x1,7

Waga (g) 150

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Podstawka Paleta 4 szt. to praktyczny i funkcjonalny produkt, który zapewnia wygodne i bezpieczne przechowywanie palet. Główne cechy to:

1. Wytrzymałość: Podstawka wykonana jest z solidnego materiału, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie i ochronę palet przed uszkodzeniami.

2. Organizacja: Dzięki podstawce można łatwo zorganizować i utrzymać porządek w magazynie, sklepie lub domu, co przyspiesza procesy logistyczne i ułatwia znalezienie potrzebnych palet.

3. Bezpieczeństwo: Produkt zapewnia stabilne i bezpieczne przechowywanie palet, minimalizując ryzyko ich przewrócenia się lub uszkodzenia.

4. Przenośność: Podstawka jest lekka i łatwa do przenoszenia, co umożliwia elastyczne dostosowanie przestrzeni magazynowej lub sklepowej do zmieniających się potrzeb.

Podstawka Paleta 4 szt. to niezastąpiony produkt dla wszystkich, którzy chcą utrzymać porządek i zapewnić bezpieczne przechowywanie palet.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ