Pomysł na prezent

Warsztaty ozdabiania ceramiki dla 2 osób: Twórcze popołudnie w pracowni ceramiki, które przyniesie trwałe i piękne rezultaty

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

120.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Czy wiesz w jaki sposób powstał kubek, z którego pijesz kawę Co takiego sprawiło, że jest on wodoszczelny i odporny na mycie w zmywarce Spędzając twórcze popołudnie w pracowni ceramiki w towarzystwie bliskiej Ci osoby dowiesz się, czym jest płynne szkliwo i dlaczego pokrywamy nim naczynia codziennego użytku. Samodzielnie ozdobisz wybrane przez siebie przedmioty, które następnie zostaną poddane obróbce termicznej. Daj upust swej kreatywnej duszy i zaszalej z kolorami - a własnoręcznie pomalowane formy będą nie tylko trwałe, ale i piękne.

Jeśli masz ochotę spędzić kreatywne popołudnie ze swoim dzieckiem, przyjaciółką, zabrać mamę na warsztaty lub zaprosić swojego partnera na wspólne tworzenie filiżanek do porannej kawy - to te zajęcia będą dla Was wprost idealne! Kilka miłych godzin w swoim towarzystwie może zaowocować wspaniałymi rezultatami. Wrócicie do domu w fantastycznych nastrojach, a po kilku dniach odbierzecie z pracowni wypalone przedmioty, by cieszyć się nimi we własnym domu.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Warsztaty ozdabiania ceramiki dla 2 osób to doskonała okazja do wspólnego twórczego spędzenia czasu. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość ozdobienia ceramiki według własnych pomysłów i preferencji. To doskonała forma relaksu i zabawy, która pozwoli rozwijać kreatywność i umiejętności manualne. Warsztaty są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy zapewnią niezbędne materiały i wskazówki. Po zakończeniu warsztatów uczestnicy będą mogli zabrać ze sobą swoje własnoręcznie wykonane i unikalne dzieła. To idealny prezent dla par, przyjaciół lub rodzeństwa, którzy chcą spędzić czas w nietypowy i twórczy sposób.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ