Pomysł na prezent

Jazda Nissanem GTR na torze - 2 okrążenia: Ekstremalne wrażenia za kierownicą legendarnego samochodu

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

739.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Przejazd Nissanem po torze dostarczy ekstremalnych wrażeń. Auto, które potrafi rozpędzić się do 311 km/h po prostu wbija w fotel. Poczuj emocje, jakie towarzyszą doświadczonym kierowcom i bądź jak gwiazda "Szybkich i Wściekłych". To będzie ostra jazda bez trzymanki - niskie zawieszenie, napęd na cztery koła i niezwykła gracja pokonywania zakrętów. Jazda Nissanem - prezent, którego nie zapomnisz, zwłaszcza, że to Ty usiądziesz za kierownicą!

Auto, które stało się legendą - Nissan GT-R. Usiądź za kierownicą jednego z najbardziej pożądanych samochodów na świecie i ciesz się niesamowitym uczuciem związanym z jego prowadzeniem. Ogromna moc i przyspieszenie wbijające w fotel sprawią, że poczujesz dreszczyk emocji tak dobrze znany kierowcom rajdowym. Na własnej skórze doświadczysz tego wrażenia, którego nie da się porównać z żadnym innym.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Jazda Nissanem GTR na torze - 2 okrążenia to niezapomniane doświadczenie dla miłośników szybkiej jazdy. Ten potężny samochód oferuje niezwykłą moc i osiągi, które zapewniają niezapomniane wrażenia. Dzięki profesjonalnemu torowi, uczestnicy mogą poczuć się jak prawdziwi kierowcy wyścigowi. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą jednego z najbardziej ikonicznych samochodów sportowych. Jazda Nissanem GTR na torze - 2 okrążenia to niepowtarzalna przygoda, która zapewni dawkę adrenaliny i niezapomniane wspomnienia.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ