Pomysł na prezent

Jazda Nissanem GTR - 3 okrążenia: Spełnienie marzeń miłośników motoryzacji!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

1,039.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Jazda sportowym Nissanem GTR po torze to spełnienie marzeń każdego miłośnika motoryzacji. Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy i spróbuj swoich sił za kierownicą jednego z najbardziej pożądanych samochodów świata. Pod czujnym okiem instruktora przekonasz się, że ujarzmienie tej maszyny to nie lada sztuka. Pamiętaj, musisz mieć mocne nerwy, bo to sport dla odważnych.

Trzy okrążenia pełne emocji i adrenaliny za kierownicą jednego z najpopularniejszych modeli samochodów nowej generacji. Fanom wielkich emocji i samochodów z wyrazistym, sportowym charakterem tego modelu z pewnością przedstawiać nie trzeba. Nissan GTR z silnikiem 3.8l V6 o mocy 485KM skrywa pod maską atuty, które pozwalają mu konkurować z tak rozpoznawalnymi markami jak Ferrari, Porsche czy Lamborghini. Doceń prędkość, z którą Nissan GTR pokonuje nie tylko proste odcinki, ale także zakręty oraz precyzję z jaką pozwala kierować każdym swoim ruchem i przejmij kontrolę!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Jazda Nissanem GTR - 3 okrążenia to niezapomniane doświadczenie dla miłośników szybkiej jazdy. Ten potężny samochód oferuje niezrównaną moc i osiągi, które zapewniają niezapomniane wrażenia za kierownicą. Dzięki zaawansowanym technologiom i aerodynamicznemu designowi, Nissan GTR zapewnia doskonałą przyczepność i stabilność na zakrętach. Dodatkowo, trzy okrążenia na torze pozwalają na pełne wykorzystanie potencjału tego samochodu. Jazda Nissanem GTR to nie tylko adrenalina i emocje, ale także możliwość poczucia się jak prawdziwy kierowca wyścigowy.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ