Pomysł na prezent

Niewidzialna półka

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

34.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Niewidzialna półka wygląda rewelacyjnie i jednocześnie wzbudza ogromną ciekawość. Po jej zamontowaniu odnosi się nieodparte wrażenie, że umieszczone na niej dzieła unoszą się w powietrzu, bez żadnego podparcia. Sprawia to, że każdy, kto po raz pierwszy zobaczy lewitujące książki, najpierw będzie zaskoczony, a później zachwycony.

Niewidzialna półka może mieć także inne zastosowania. Zainstalowana w łazience będzie doskonałym miejscem na ręczniki. Pamiętaj jednak, by odpowiednio ją zamaskować.

Właściwości niewidzialnej półki

Ten kto lubi, otaczać się oryginalnymi i wyjątkowymi przedmiotami będzie zadowolony z niewidzialnej półki na książki. Dzięki niej w sposób ciekawy zaprezentujesz swoje ulubione tomy. Jej zaletą jest to, że pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Dodatkowo niewidzialna półka nie kurzy się, nie trzeba więc jej sprzątać. Wystarczy, że zadbasz o Twoje książki, a ich miejsce ułożenia pozostanie czyste.

Ten dekoracyjny gadżet to także nietypowy pomysł na prezent. Jeśli wiesz, że ktoś z Twoich bliskich potrzebuje nowego, podręcznego miejsca na książki, podaruj mu niewidzialną półkę

Gadżet w szczegółach:

  • montaż: łatwy i szybki (3 wkręty i kołki w zestawie),
  • maksymalne obciążenie: 12 kg,
  • maksymalna wysokość słupa książek: 40 cm,
  • pierwsza książka (podstawa dla reszty) powinna mieć od 15 cm do 25 cm szerokości i twardą okładkę,
  • opakowanie: biały kartonik.

Nasz sklep JaGadzet.pl posiada także inne ciekawe gadżety, które urozmaicą Twoje wnętrze. Zapoznaj się z całą naszą ofertą i znajdź coś odpowiedniego dla siebie.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ