Pomysł na prezent

Niedźwiedzie pazury do mięsa i sałatek - Oryginalny gadżet kuchenny dla prawdziwych wirtuozów gotowania i pieczenia

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

28.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Niedźwiedzie pazury do mięsa i sałatek to kuchenny sprzęt dla prawdziwych wirtuozów i twardzieli w gotowaniu, pieczeniu czy smażeniu. Misie mogą bawić się nożykami i widelczykami, ale jeśli do dzieła bierze się prawdziwe kuchenne zwierze, to niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Posługiwanie się nimi po dojściu do wprawy ma w sobie coś z pierwotnych instynktów 😉 jest szybkie, skuteczne i sprawia przyjemność. Wyobraźcie sobie faceta który wpada do kuchni czy przy grillu wbija swoje pazury w mięso i rozdziera je na kawałki. Mocne , prawda? Pazurami można także szybko i bezpieczniej wyjąc z piekarnika upieczone właśnie i gorące jeszcze mięso, obrócić je podczas grillowania czy przytrzymać przy krojeniu. W sumie gotowane warzywa dają się równie szybko rozdrabniać, czy sałatki mieszać, jednak autor miał pewnie głównie mięsne pojedynki na myśli.

Gadżet w szczegółach:

  • dwa uchwyty z pazurami do rozdrabniania, wyjmowania, przytrzymywania czy obracania pieczonego, grillowanego lub gotowanego mięsa
  • pazury świetnie sprawdzją się również do rozdrabniania i przytrzymania warzyw oraz mieszania sałatek
  • ostre zakończenia ułatwiają sprawną pracę
  • wykonane z trwałego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością
  • oryginalny i praktyczny gadżet dla miłośników kuchni
  • kolor: czarny
  • można myć w zmywarce
  • zapakowane na blistrze

Wymiary (cm) 12x12x2

Opakowanie (cm)blister

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Niedźwiedzie pazury do mięsa i sałatek to produkt o unikalnym designie, który umożliwia łatwe i precyzyjne rozdrabnianie mięsa oraz mieszanie sałatek. Jego główne cechy to ostre, wytrzymałe ostrza wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz ergonomiczna rączka zapewniająca pewny chwyt. Dzięki temu narzędziu przygotowanie posiłków staje się szybsze i bardziej efektywne. Niedźwiedzie pazury są nie tylko praktyczne, ale także stylowe, co sprawia, że są idealnym dodatkiem do każdej kuchni.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ