Pomysł na prezent

Lot motoszybowcem nad Gorcami - niezapomniana przygoda wśród majestatycznych gór

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

590.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Daj się porwać niecodziennej przygodzie i podziwiaj górskie krajobrazy z lotu ptaka. Przeżyj niezapomniane chwile podczas lotu motoszybowcem nad Gorcami. To przepiękny rejon w Beskidach Zachodnich ze szczytami sięgającymi ponad 1000 m n.p.m., uroczymi dolinkami i skałkami o oryginalnych kształtach. W towarzystwie licencjonowanego pilota będziesz rozkoszować się widokiem m.in. na najwyższy szczyt tego pasma górskiego – Turbacz, wchodzący w skład Korony Gór Polskich. Z tej perspektywy wszystko wydaje się zupełnie inne, a majestat gór robi ogromne wrażenie. Gwarantujemy, że długo nie zapomnisz tej podróży.

Wejdź na pokład motoszybowca, wzleć nad ziemię i poczuj się niczym sokoły omijające góry, lasy, doły. Kameralny lot w dwuosobowym statku powietrznym dostarczy Ci zupełnie innych doznań niż podróż samolotem pasażerskim. Docenisz ciszę, możliwość przypatrywania się pracy pilota i widok na najpiękniejsze rejony południowej Polski. Trasa lotu obfitować będzie w spektakularne krajobrazy rozciągające się na linii horyzontu. Wykorzystaj te chwile i zapamiętaj jak najwięcej, aby móc często wracać do nich wspomnieniami.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Lot motoszybowcem nad Gorcami to niezwykłe doświadczenie, które pozwala na odkrycie piękna górskiego krajobrazu w zupełnie nowy sposób. Główne cechy tego produktu to:

1. Motoszybowiec: Możliwość lotu motoszybowcem, który łączy zalety samolotu i szybowca. Dzięki temu można cieszyć się dłuższym czasem lotu i osiągać większe wysokości.

2. Gorczański Park Narodowy: Lot odbywa się nad malowniczymi Gorcami, które są częścią Gorczańskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce do podziwiania piękna przyrody i zapierających dech w piersiach widoków.

3. Profesjonalna obsługa: Doświadczony pilot zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas lotu, umożliwiając pasażerom pełne skupienie na podziwianiu okolicy.

4. Niezapomniane wrażenia: Lot motoszybowcem nad Gorcami to wyjątkowe przeżycie, które pozostawi niezapomniane wrażenia i zapewni emocje na całe życie.

Dzięki tym cechom, lot motoszybowcem nad Gorcami oferuje nie tylko niezwykłe doświadczenie, ale także możliwość podziwiania piękna przyrody z perspektywy, która jest niedostępna dla większości osób. To idealna propozycja dla miłośników lotnictwa i przyrody, którzy szukają czegoś wyjątkowego i niezapomnianego.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ