Pomysł na prezent

Moto-Weekend z Ferrari i Lamborghini: Ekstremalne emocje na torze i romantyczna kolacja w Zamku Lubliniec

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

2,699.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Jeśli jedno z Was kocha adrenalinę, ryk silnika i rajdowe emocje na torze, a drugie ceni sobie spokój i nietuzinkowe miejsca do wypoczynku, to ten pomysł na weekend we Dwoje na pewno Wam się spodoba! Nowoczesny obiekt sportowy i tor wyścigowy Silesia Ring - to tu rozegra się emocjonujący pojedynek Lamborghini vs Ferrari. Siadając za kierownicą tych super aut wystarczy wcisnąć gaz do dechy, by sprawdzić, w ile sekund osiągną one 100 km na liczniku. Ekstremalny dzień na torze zakończy się romantyczną kolacją dla dwojga i noclegiem w luksusowym Zamku Lubliniec. To będzie niezapomniany Moto-Weekend z mnóstwem atrakcji!

Męskie i kobiece przyjemności w harmonijnym duecie. Dwa dni wypełnione atrakcjami, wśród których błogi relaks przenika się ze sportowymi emocjami na najwyższym poziomie. Tor Silesia Ring to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu, którego infrastruktura pozwala rozwinąć ekstremalne prędkości i w pełni wykorzystać moc silnika testowanych samochodów. Taki skok adrenaliny musi zaostrzyć apetyt. W otoczeniu stylowych średniowiecznych aranżacji odnajdziecie wspaniałe kulinarne doznania. Arcydzieła kuchni staropolskiej, ale także wykwintne smaki kuchni śródziemnomorskiej doprawione zostaną szczyptą romantyzmu i kameralnej, intymnej atmosfery. W blasku świec, przy akompaniamencie muzyki, delektując się wyśmienitym jedzeniem spędzicie niezapomniany wieczór we Dwoje.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Moto-Weekend z Ferrari i Lamborghini to wyjątkowe doświadczenie dla miłośników motoryzacji. Podczas tego wydarzenia, uczestnicy mają możliwość prowadzenia luksusowych samochodów Ferrari i Lamborghini. Główne cechy tego produktu to:
- Ekscytujące doświadczenie prowadzenia dwóch ikon motoryzacji
- Możliwość poczucia mocy i szybkości tych luksusowych samochodów
- Profesjonalne wsparcie i instruktaż od doświadczonych kierowców
- Niezapomniane wspomnienia i emocje
- Idealny prezent dla pasjonatów motoryzacji.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ