Pomysł na prezent

Mitsubishi Evo X - Ekscytująca jazda po torze, która podkreśla jego unikalne cechy

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

499.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zasiądź za kierownicą rajdowego Mitsubishi Lancer Evo X i zrozum, dlaczego rajdy samochodowe fascynują tak wielu ludzi na całym świecie. Uczucie, jakie towarzyszy prowadzeniu tego auta jest nieporównywalne z żadnym innym. Miłośnicy mocnych wrażeń będą zachwyceni mocą silnika i stałym napędem na cztery koła. Odkryj w sobie pasję, jaką daje szalona jazda poprzedzona profesjonalnymi wskazówkami instruktora.

Mitsubishi Lancer Evolution, szerzej znany pod pseudonimem 'Evo' jest sportowym sedanem, którego konstruktorzy osadzili na modelu Lancer, produkowanym w latach 1992-2016 przez japońskie przedsiębiorstwo Mitsubishi Motors. Do dzisiejszego dnia ukazało się aż 10 edycji auta, z której każda oznaczona jest rzymską cyfrą. Wszystkie modele cechuje muskularny wygląd, stylowe i komfortowe wnętrze, a co najważniejsze: napęd na obie osie i 4-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Mitsubishi Evo X - Jazda po torze to samochód o wyjątkowych możliwościach, zaprojektowany specjalnie dla miłośników sportowej jazdy. Główne cechy tego modelu to:
1. Potężny silnik o dużej mocy, zapewniający dynamiczne przyspieszenie i imponującą prędkość maksymalną.
2. Zaawansowany system napędu na cztery koła (4WD), który gwarantuje doskonałą trakcję i precyzję prowadzenia.
3. Agresywny wygląd i aerodynamiczny design, który nie tylko przyciąga uwagę, ale także poprawia stabilność samochodu przy wysokich prędkościach.
4. Zaawansowane technologie, takie jak system kontroli trakcji i stabilizacji, które zapewniają bezpieczeństwo i pewność podczas jazdy.
Dzięki tym cechom, Mitsubishi Evo X - Jazda po torze zapewnia niezapomniane doznania za kierownicą, idealne dla osób poszukujących ekscytującej i dynamicznej jazdy.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ