Pomysł na prezent

Militarny notes - GRANAT: Wybuchowa inspiracja dla miłośników militariów i męskich gadżetów

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

37.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Ten notes to świetna propozycja zarówno dla miłośników militariów, męskich gadżetów i twardzieli, jak również osób łagodniej nastawionych do życia. Broń bowiem nieodzownie towarzyszy mężczyźnie od wieków, podkreślając jego siłę, zdecydowanie i męskość. Jednak designer tworzył serię militarnych notesów z przesłaniem, by przemoc zamieniać w piękne słowa i rysunki zapisana na stronach notesu. Jak wiemy słowa są i tak najpotężniejszą bronią.

GRANAT - na pierwszej stronie znajdziesz symbol 1 sekundy, mający przypominać, jak po wyciągnięciu zawleczki z granatu, że czas ucieka i warto go dobrze wykorzystać.

Gadżet w szczegółach:

  • notes z czarną twardą okładką i odwzorowaniem granatu w 3D
  • z metalowym kółkiem do zawieszenia klucza, maskotki czy innego drobiazgu
  • w poręcznym formacie i z mocnym przesłaniem
  • wykonany z pcv, papieru i metalu
  • rozmiar notesu 23.9 x 16.3 x 1.8 cm
  • 60 stron na wybuchowe pomysły

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Militarny notes - GRANAT to wyjątkowy produkt, który oferuje wiele korzyści i unikalne cechy. Ten notes został zaprojektowany specjalnie dla osób związanych z wojskiem i miłośników militariów. Jego główne cechy to trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz praktyczne rozwiązania. Dzięki specjalnej oprawie notesu, można go łatwo przymocować do ekwipunku wojskowego lub plecaka. Dodatkowo, GRANAT posiada specjalne kieszonki na długopisy, mapy czy inne niezbędne przedmioty. To idealne narzędzie dla osób, które potrzebują praktycznego i wytrzymałego notesu w trudnych warunkach terenowych.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ