Pomysł na prezent

Menu degustacyjne z doborem win w Restauracji Quale: Wyjątkowy wieczór pełen kulinarnych uniesień

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

859.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zapowiada się wyjątkowy wieczór pełen kulinarnych uniesień. Zaproszenie na menu degustacyjne w Quale Restaurant to okazja, by odkryć niezwykłe miejsce. Przytulne wnętrza, kameralna atmosfera, profesjonalna obsługa i popisowe dania na talerzu. Przygotowane z niezwykłą starannością potrawy w towarzystwie starannie wyselekcjonowanych win sprawią, że czas spędzony w Quale pozostawi niezapomniane wspomnienia.

Menu degustacyjne to ekskluzywna formuła serwowania dań. Każde z nich stanowi prawdziwe dzieło sztuki. Misterne receptury to połączenie klasyki z lekką nutą ekstrawagancji. Tu nie ma miejsca na kulinarną nudę. Utalentowany szef kuchni sięga do tego, co najlepsze w kuchni europejskiej: świeże zioła, wysokogatunkowe mięsa, aromatyczne sosy, a także odkrywa na nowo staropolskie przepisy, by w nowatorskiej odsłonie oczarowały gości. Kolacja degustacyjna z doborem win to prawdziwy rarytas dla najbardziej wymagających gości.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Menu degustacyjne z doborem win w Restauracji Quale to wyjątkowa oferta dla miłośników kulinariów i win. Menu degustacyjne składa się z różnorodnych, starannie dobranych dań, które podkreślają unikalne smaki i aromaty. Każde danie jest starannie przygotowane przez doświadczonych kucharzy, którzy korzystają z najwyższej jakości składników. Dodatkowo, każde danie jest idealnie skomponowane z odpowiednim winem, aby stworzyć niezapomniane doświadczenie kulinarne. Restauracja Quale oferuje również szeroki wybór win z różnych regionów, które doskonale komponują się z podawanymi potrawami. To menu degustacyjne jest idealne dla osób poszukujących wyjątkowych smaków i chcących odkryć nowe połączenia kulinarno-winne.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ