Pomysł na prezent

Maska V jak Vendetta - Anonymous, Guy Fawkes - BIAŁA: Uniwersalny rozmiar, trwałe tworzywo, żywe barwy

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

26.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Ostatnio najbardziej popularna maska nie tylko na balach karnawałowych, ale przede wszystkim na ulicach od Nowego Jorku począwszy na Atenach skończywszy. Doskonale odwzorowana maska z głośnej adaptacji filmowej komiksu V jak Vendetta, w którym pobrzmiewają nabierające nowego wymiaru słowa "Remember, remember the 5th of November" przypominające chęć obalania władzy. Nie namawiamy oczywiście do brania przykładu z bohatera filmu, ani ruchu Oburzanych, bo chyba żyje się nam mimo wszystko całkiem nieźle, więc zdecydowanie polecamy pokojowe i zabawowe wykorzystanie tej tajemniczej i pełnej podtekstów maski.

Pod tą maską kryje się coś więcej niż ciało... Pod tą maską kryje się idea, panie Creedy, a idee są kuloodporne.
Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof.(ang)

 

Gadżet w szczegółach:

 

 • uniwersalny rozmiar na głowę dorosłej osoby
 • zapinana z tyłu na elastycznych gumach
 • wykonana z trwałego tworzywa sztucznego
 • żywe barwy
 • wymiary: 21,5 x 17 cm

  >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

  Maska V jak Vendetta - Anonymous, Guy Fawkes - BIAŁA to produkt, który wyróżnia się swoim charakterystycznym designem i symboliką. Ta biała maska, nawiązująca do postaci z filmu "V jak Vendetta" oraz ruchu Anonymous, jest nie tylko wyrazem protestu i wolności słowa, ale także symbolem anonimowości i walki o sprawiedliwość. Jej kluczowe cechy to wysoka jakość wykonania, wygodny i regulowany pasek oraz trwałe materiały. Maska V jak Vendetta - Anonymous, Guy Fawkes - BIAŁA pozwala wyrazić swoje przekonania i stanąć w obronie wartości, które są dla nas ważne.


  MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ