Pomysł na prezent

Odkryj świat na nowo z mapą świata zdrapka - wersja po Polsku!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

46.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Rozpocznij niezwykła przygodę z mapą... zdrapką. Wewnątrz praktycznej i estetycznej tuby znajdziesz mapę świata, jednak nie taką zwykłą mapę, lecz mapę zdrapkę, która pozwoli Ci odkryć na nowo najdalsze zakątki świata.

Mapa pokryta jest ścieralnym nadrukiem z nałożonymi granicami państw i ich nazwami. Pewnie już domyślasz się, o co w tym chodzi. Weź zatem monetę do ręki i zaznacz, które z krajów odwiedziłeś. Włochy, Egit, Gruzja, USA a może Antigua i Barbuda? Możesz oczywiście odkrywać państwa według własnego upodobania, przykładowo te, które planujesz lub marzysz odwiedzić. Dzięki mapie poznasz też geografię w nowy atrakcyjny sposób, bo chyba nie utkwi Ci nazwa jakiegoś egzotycznego kraju łatwiej w głownie, niż wtedy, gdy jego nazwę własnoręcznie odkryjesz. Zabawa z mapą daje olbrzymią satysfakcję z odkrywania nowych, czasem dotąd Tobie jeszcze nieznanych lądów.

Odkryj świat na nowo!

Gadżet w szczegółach:

  • mapa świata zdrapka
  • orgyginalna, intrygująca, wciągająca
  • zdrap sobie kraj który odwiedziłeś, który chcesz odwiedzić, który chcesz poznasz
  • zapakowana w praktycznej i estetycznej tubie

Wymiary (cm) 88x52

Opakowanie (cm) 61x6,5, tuba

Waga (g) 240

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Mapa świata zdrapka - wersja po Polsku to produkt, który oferuje interaktywną i atrakcyjną formę poznawania świata. Główne cechy to:

1. Zdrapuj i odkrywaj: Mapa posiada specjalne powłoki, które można zdrapać, odsłaniając kraje, stolice i inne szczegóły geograficzne.

2. Polska wersja: Mapa jest dostępna w języku polskim, co ułatwia korzystanie i zrozumienie dla polskojęzycznych użytkowników.

3. Edukacyjna: Produkt jest doskonałym narzędziem do nauki geografii, pomagając zapamiętać nazwy krajów, ich położenie i charakterystyczne cechy.

4. Dekoracyjna: Mapa świetnie prezentuje się na ścianie, dodając stylu i koloru do wnętrza.

5. Idealna jako prezent: Mapa świata zdrapka to oryginalny i atrakcyjny prezent dla podróżników, entuzjastów geografii i osób ciekawych świata.

Podsumowując, Mapa świata zdrapka - wersja po Polsku to edukacyjny, interaktywny i dekoracyjny produkt, który pozwala odkrywać świat w ciekawy i zabawny sposób.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ