Pomysł na prezent

iMagnesy na lodówkę - Zestaw 18 magnesów imitujących aplikacje do smartfona

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

25.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Cokolwiek chciałbyś zrobić, jest na to odpowiednia aplikacja. Nieważne czy chcesz poczytać wiadomości, kupić bilet do kina, zamówić taksówkę, dać napiwek czy wytrenować psa- do wszystkiego istnieje aplikacja, która Ci pomoże.

Co jednak, gdy masz ochotę zawiesić jakąś odjechaną fotę na lodówce lub zostawić wiadomość na mikrofalówce? Gdy tradycyjne aplikacje nie dają rady w realu, sięgnij po iMagnesy. Ten komplet magnesowych aplikacji do złudzenia przypomina ikonki smartfonowe.

iMagnesy to świetny prezent dla wszystkich fanów elektronicznych nowinek, wielbicieli Steva Jobsa oraz tych, którzy póki co marzą o Iphonie. Na razie mogą się przecież zadowolić widokiem iMagnesów na lodówce;)

Gadżet w szczegółach:

  • zestaw magnesów na lodówkę
  • magnesy imitują aplikacje do smartfona
  • zawartość zestawu: 18 magnesów
  • zapakowane na blistrze

Waga (g) 85

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

IMagnesy na lodówkę to praktyczny i stylowy dodatek do Twojej kuchni. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, te magnesy są nie tylko trwałe, ale także łatwe do czyszczenia. Dzięki swojemu mocnemu magnesowi, idealnie trzymają na lodówce notatki, zdjęcia, listy zakupów i wiele więcej. Ich różnorodne wzory i kolory dodają uroku i osobowości Twojej kuchni. IMagnesy na lodówkę to niezbędny gadżet dla każdego, kto chce utrzymać porządek i organizację w swojej kuchni.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ