Pomysł na prezent

Lot awionetką nad Szczecinem - niezapomniana przygoda i fantastyczne widoki

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

499.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Przeżyj niezapomnianą przygodę i wzleć nad Szczecin na pokładzie dwumiejscowego Eurostara. Spójrz na panoramę miasta i okolic z lotu ptaka oraz przekonaj się jak fantastyczne uczucia towarzyszą podniebnym podróżom. Lot samolotem ultralekkim w towarzystwie doświadczonego pilota dostarczy wyjątkowych wrażeń i wspaniałych widoków. Zajmij miejsce w wygodnym fotelu i poznaj nowy wymiar zwiedzania z wysokości kilkuset metrów.

Eurostar to jeden z najlepszych samolotów ultralekkich przeznaczonych zazwyczaj do celów treningowo-szkoleniowych. To na jego pokładzie odbędziesz emocjonującą wyprawę ponad horyzonty. Malujące się w oddali zabudowania Szczecina, tereny parków krajobrazowych, słynny zalew i rozlewiska stanowią dodatkową atrakcję lotu. Z takiej wysokości wszystko wygląda zupełnie inaczej. Daj się ponieść!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Lot awionetką nad Szczecinem to niezapomniana przygoda, która oferuje fantastyczne widoki. Główne cechy tego produktu to:

1. Niezwykłe doświadczenie: Lot awionetką nad Szczecinem to wyjątkowa okazja, aby poczuć się jak prawdziwy pilot i zobaczyć miasto z niezwykłej perspektywy.

2. Fantastyczne widoki: Podczas lotu będziesz miał okazję podziwiać piękno Szczecina z lotu ptaka. To niezapomniane widoki, które zapadną Ci w pamięć na długo.

3. Bezpieczeństwo i profesjonalizm: Organizatorzy zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i doświadczonych pilotów, którzy zadbasz o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas lotu.

4. Wyjątkowy prezent: Lot awionetką nad Szczecinem to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. To niezwykłe doświadczenie na pewno sprawi radość i zapadnie w pamięć na długo.

Nie przegap okazji, aby doświadczyć niezapomnianej przygody i podziwiać fantastyczne widoki Szczecina z lotu awionetką!


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ