Pomysł na prezent

Lot awionetką nad Łodzią i okolicami z elementami pilotażu - niezapomniana przygoda w przestworzach!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

749.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Przeżyj niezapomnianą przygodę - spotkanie zapoznawcze z lotnictwem z możliwością zrealizowania lotu samolotem. W ramach warsztatów otrzymasz podstawowe wiadomości i instrukcje dotyczące lotu. Następnie weźmiesz udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych i wykonaniu pełnej "checklisty", a także zapoznasz się z elementami praktycznego pilotażu, by w końcu wzbić się w powietrze. Gwarantowane miejsce drugiego "pilota" już na Ciebie czeka. W czasie lotu poczujesz się wolny jak ptak, a wszelkie problemy staną się bez znaczenia. Na długo nie zapomnisz tych chwil i z pewnością będziesz chciał je powtórzyć!

Dlatego jeśli ciekawi Cię, jak wygląda Łódź z perspektywy ptaka, lot awionetką jest odpowiednim prezentem dla Ciebie. Możliwość wzbicia się w powietrze niewielkim samolotem to okazja, by swobodnie podziwiać wyjątkowe krajobrazy i przekonać się o pięknie świata oglądanego z kabiny pilota. Szkolenie poprzedzające lot awionetką, wyposaży Cię w potrzebną wiedzę i odkryje wiele pasjonujących faktów o tym, jak działa samolot i co trzeba wiedzieć, by nim sterować. Po odbyciu procedur przygotowawczych, nie pozostanie Wam już nic innego jak start i niezapomniana przygoda w przestworzach.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Lot awionetką nad Łodzią i okolicami z elementami pilotażu to niezwykłe doświadczenie, które pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy pilot. Podczas lotu będziesz miał okazję podziwiać piękno Łodzi i jej okolic z lotu ptaka. Dodatkowo, będziesz mógł samodzielnie sterować awionetką pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. To nie tylko niezapomniana przygoda, ale także doskonała okazja do zdobycia podstawowych umiejętności pilotażu. Wybierając ten produkt, otrzymujesz nie tylko niepowtarzalne wrażenia, ale także możliwość poszerzenia swoich horyzontów i spełnienia marzeń o lataniu.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ