Pomysł na prezent

Lodowy kufel CHILLER XXL 650ml - złocisty: Idealne schłodzenie i złocisty wygląd

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

54.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Każdy prawdziwy piwosz wie, że piwo pije się tylko odpowiednio schłodzone. Sama bowiem myśl o ciepłym piwie może wywołać pewien niekontrolowany odruch. By osiągnąć więc optymalną dla delektowania się pełnią smaku chmielowego napoju temperaturę, sięgnij po CHILLERA w wersji złocistej. Teraz w rozmiarze XXL, by zmieściło się duże piwo z jeszcze większą pianką!

Ten lodowy kufel sprawi, że Twoje piwo (albo inny napój) będą idealnie schłodzone przez dłuższy czas nawet w upalne dni. Wyobraź sobie tę chłodną orzeźwiająca oazę, gdy żar leje się z nieba, a pot płynie po plecach. Jest to możliwe dzięki nietoksycznemu żelowi zamkniętemu między ściankami kufla. Wystarczy więc, że umieścisz CHILLERA do góry dnem w zamrażalniku na kilka godzin aż do zamarznięcia żelu, by cieszyć się idealnie chłodnym piwem przez dłuuugi czas.

Wersja złocista to złocisty kolor kufla nawet bez ulubionej zawartości. Zawsze gdy na niego spojrzysz, niezależnie czy jest napełniony, czy nie Twoje myśli pobiegną od razu w stronę chmielowego trunku. Bo przecież nie ma nic wspanialszego niż wypicie w pracy łyka zimnej wody mineralnej z mrożonego kufla, który do złudzenia przypomina kufel złocistego piwa!

Zrób wrażenie na kolegach w pracy. Wykorzystaj fakt, że nasz lodowy kufel złocisty zawsze wygląda jakby był wypełniony piwem z pianką i napełnij go zwyczajną wodą mineralną, postaw na biurku i popijaj sobie czasami. Mina szefa gdy zobaczy Twój wyluzowany stan będzie bezcenna, a zazdrość jeszcze długo będzie gościła w oczach kumpli.

Dzięki zabarwieniu żelu na złocisty kolor, kufel jeszcze lepiej wygląda po schłodzeniu.

 

Żebyś jednak nie musiał po wyciągnięciu z zamrażalnika CHILLERA długo szukać otwieracza, dajemy Ci w prezencie zupełnie GRATIS SYGNET PIWOSZA, byś zawsze miał przy sobie niezbędny atrybut piwosza.

Gadżet w szczegółach:

 • pojemny kufel do schładzania złocistego trunku 
 • w rozmiarze XXL aż 650 ml. największy kufel na rynku
 • złocisty kolor żelu 
 • jeszcze ładniejszy wygląd po schłodzeniu
 • możesz nim schładzać także inne napoje
 • wykonany z odpornego szkła akrylowego 
 • podwójne ścianki wypełnione nietoksycznym żelem 
 • zamrażaj do góry dnem!
 • sygent piwosza w kuflu GRATIS!
 • świetny prezent dla faceta
 • wysokość 18,5 cm
 • średnica 10 cm

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Lodowy kufel CHILLER XXL 650ml - złocisty to produkt, który wyróżnia się swoimi kluczowymi cechami, korzyściami i unikalnymi punktami sprzedaży. Ten kufel zapewnia doskonałe chłodzenie napojów dzięki wbudowanemu systemowi lodowemu, który utrzymuje napoje zimne przez długi czas. Jego pojemność wynosząca 650 ml pozwala na większą ilość ulubionego napoju, co jest idealne podczas spotkań towarzyskich. Dodatkowo, złocisty design kufla dodaje mu elegancji i stylu. To niezwykłe akcesorium jest nie tylko praktyczne, ale także stanowi doskonały prezent dla miłośników zimnych napojów.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ