Pomysł na prezent

Lodowy kufel CHILLER XXL 650ml - Największy kufel na rynku, idealnie schładzający piwo!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

54.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Każdy prawdziwy piwosz wie, że piwo pije się tylko odpowiednio schłodzone. Sama bowiem myśl o ciepłym piwie może wywołać pewien niekontrolowany odruch. By osiągnąć więc optymalną dla delektowania się pełnią smaku chmielowego napoju temperaturę, sięgnij po CHILLERA. Teraz w rozmiarze XXL, by zmieściło się duże piwo z jeszcze większą pianką!

 

Ten lodowy kufel sprawi, że Twoje piwo (albo inny napój) będą idealnie schłodzone przez dłuższy czas nawet w upalne dni. Wyobraź sobie tę chłodną orzeźwiająca oazę, gdy żar leje się z nieba, a pot płynie po plecach. Tak idealne schłodzenie jest możliwe dzięki nietoksycznemu żelowi zamkniętemu między ściankami kufla. Wystarczy więc, że umieścisz CHILLERA do góry dnem w zamrażalniku na kilka godzin aż do zamarznięcia żelu, by cieszyć się idealnie chłodnym piwem przez dłuuugi czas. Żebyś jednak nie musiał po wyciągnięciu z zamrażalnika CHILLERA długo szukać otwieracza, dajemy Ci w prezencie GRATIS SYGNET PIWOSZA, żebyś zawsze miał na palcu ten najważniejszy z pierścieni.

Gadżet w szczegółach:

 

 • pojemny kufel do schładzania złocistego trunku
 • w rozmiarze XXL aż 650 ml. - największy kufel na rynku
 • możesz nim schładzać także inne napoje
 • wykonany z odpornego szkła akrylowego
 • podwójne ścianki wypełnione przeźroczystym nietoksycznym żelem
 • zamrażaj do góry dnem!
 • sygnet piwosza w kuflu GRATIS!
 • świetny prezent dla faceta

  >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

  Lodowy kufel CHILLER XXL 650ml - classic to produkt, który wyróżnia się swoimi kluczowymi cechami, korzyściami i unikalnymi punktami sprzedaży. Ten kufel jest idealny do serwowania zimnych napojów, dzięki swojej pojemności 650 ml. Jego główną zaletą jest wbudowany chłodziarka, która utrzymuje napoje dłużej schłodzone. Dodatkowo, kufel posiada wygodną rączkę, co ułatwia jego przenoszenie. To niezwykłe rozwiązanie sprawia, że CHILLER XXL 650ml - classic jest doskonałym wyborem dla miłośników zimnych napojów, którzy cenią sobie wygodę i długotrwałe chłodzenie.


  MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ