Pomysł na prezent

Lodowy kufel CHILLER 400 ml - złocisty: Idealne schłodzenie i złocisty wygląd

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

35.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Każdy prawdziwy piwosz wie, że piwo pije się tylko odpowiednio schłodzone. Sama bowiem myśl o ciepłym piwie może wywołać pewien niekontrolowany odruch. By osiągnąć więc optymalną dla delektowania się pełnią smaku chmielowego napoju temperaturę, sięgnij po CHILLERA w wersji złocistej. Ten lodowy kufel sprawi, że Twoje piwo (albo inny napój) będą idealnie schłodzone przez dłuższy czas nawet w upalne dni. Wyobraź sobie tę chłodną orzeźwiająca oazę, gdy żar leje się z nieba, a pot płynie po plecach. Jest to możliwe dzięki nietoksycznemu żelowi zamkniętemu między ściankami kufla. Wystarczy więc, że umieścisz CHILLERA do góry dnem w zamrażalniku na kilka godzin aż do zamarznięcia żelu, by cieszyć się idealnie chłodnym piwem przez dłuuugi czas

.

Wersja złocista to złocisty kolor kufla nawet bez ulubionej zawartości. Zawsze gdy na niego spojrzysz, niezależnie czy jest napełniony, czy nie Twoje myśli pobiegną od razu w stronę chmielowego trunku. Bo przecież nie ma nic wspanialszego niż wypicie w pracy łyka zimnej wody mineralnej z mrożonego kufla, który do złudzenia przypomina kufel złocistego piwa!

 

Zrób wrażenie na kolegach w pracy. Wykorzystaj fakt, że nasz lodowy kufel złocisty zawsze wygląda jakby był wypełniony piwem z pianką i napełnij go zwyczajną wodą mineralną, postaw na biurku i popijaj sobie czasami. Mina szefa gdy zobaczy Twój wyluzowany stan będzie bezcenna, a zazdrość jeszcze długo będzie gościła w oczach kumpli jeszcze długo będzie gościła. Dzięki zabarwieniu żelu na złocisty kolor, kufel jeszcze lepiejwygląda po schłodzeniu.

 

Żebyś jednak nie musiał po wyciągnięciu z zamrażalnika CHILLERA długo szukać otwieracza, dajemy Ci w prezencie zupełnie GRATIS SYGNET PIWOSZA, byś zawsze miał przy sobie niezbędny atrybut piwosza. 

Gadżet w szczegółach:

 • pojemny kufel do schładzania złocistego trunku
 • złocisty kolor żelu
 • jeszcze ładniejszy wygląd po schłodzeniu
 • możesz nim schładzać także inne napoje
 • wykonany z odpornego szkła akrylowego
 • podwójne ścianki wypełnione nietoksycznym żelem
 • zamrażaj do góry dnem!
 • sygnet piwosza w kuflu GRATIS!
 • świetny prezent dla faceta
 • pojemność: 400 ml
 • wysokość: 15,5 cm
 • średnica: 8,7 cm

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Lodowy kufel CHILLER 400 ml - złocisty to produkt, który wyróżnia się swoimi kluczowymi cechami, korzyściami i unikalnymi punktami sprzedaży. Ten kufel jest idealny do serwowania zimnych napojów, dzięki wbudowanemu systemowi chłodzenia, który utrzymuje napoje dłużej schłodzone. Jego pojemność wynosząca 400 ml zapewnia dużą ilość ulubionego napoju, a złocisty design dodaje elegancji i stylu. To niezwykłe naczynie jest również łatwe w czyszczeniu i trwałe, co sprawia, że jest idealnym towarzyszem na imprezach, piknikach i innych okazjach. Lodowy kufel CHILLER 400 ml - złocisty to doskonały wybór dla osób poszukujących praktycznego, stylowego i funkcjonalnego naczynia do serwowania napojów.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ