Pomysł na prezent

Lodowe kule - forma silikonowa: Twórz oryginalne drinki i dekoracje zimnych potraw!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

29.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Lodowe kule w nowej odsłonie 🙂 Teraz dzięki silikonowej, w przyjemnym dla oka kolorze, foremce w dziecinnie prosty sposób przygotujesz odlotowe drinki i dodatki do zimnych potraw. Przez otworki w foremce lejemy wodę, by uzyskać tylko lodowe kule. Jednak jeśli chcemy lodowe kule z wkładką ;), to otwieramy foremkę w wkładamy do kuli swój ulubiony dodatek, mogą być to np. iście mięty,drobinki limonki, maliny, jagody, plasterek pomarańczy lub cytryny, czy co Ci jeszcze podpowie wyobraźnia i zalewamy wtedy wodą lub sokiem. Wstawiamy do zamrażalnika na kilka godzin i serwuj domownikom lub gościom podczas przyjęć i spotkań wyjątkowe lodowe kule z wyszukanymi dodatkami, by schłodzić ich drinki lub przyozdobić w nietypowy sposób zimne potrawy

Drink z lodową kulą i zamrożonymi w niej owocami wygląda naprawdę bardzo ciekawie, a po roztopieniu w Twojej szklance ląduje świeży owocowy czy ziołowy dodatek w przyjemnej temperaturze. Kule są dosyć spore więc przez długi czas utrzymują chłód twojego drinka. Coool!

Oczywiście ortodoksyjni wielbiciele czystości drinków nie powinni do lodowej kuli dodawać żadnych owoców, lecz powinni podziwiać perfekcyjne piękno sferycznej bryły lodu w szklance.

Gadżet w szczegółach:

  • silikonowa dwuczęściowa foremka do kul lodowych

  • z foremki uzyskasz 4 kule 
  • wykonane z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością
  • wyparzyć przed pierwszym użyciem 
  • do wypełnienia wodą lub sokiem oraz ulubionymi dodatkami 
  • po zamrożeniu otwórz foremkę jak portmonetkę 
  • średnica kul 4,5 cm
  • wymiar foremki 12,5 x 12 cm
  • pakowane w przeźroczysty blister z kolorową wkładką 
  • zapakowane w foliowy woreczek z kolorowym kartonikiem 

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Lodowe kule - forma silikonowa to produkt, który umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie idealnie kulistych kostek lodu. Główne cechy to:

1. Forma silikonowa: Wykonana z elastycznego silikonu, forma zapewnia łatwe wyciskanie kostek lodu bez konieczności uderzania czy uderzania w tradycyjne formy.

2. Idealnie kuliste kule: Dzięki specjalnemu projektowi, forma tworzy idealnie kuliste kule lodu, które dłużej utrzymują temperaturę i wolniej się topią, co pozwala na dłuższe cieszenie się chłodnym napojem.

3. Wielofunkcyjność: Oprócz kostek lodu, forma może być również używana do tworzenia innych kulistych przekąsek, takich jak czekoladowe kulki czy kulki owocowe.

4. Łatwe czyszczenie: Forma silikonowa jest łatwa do czyszczenia, można ją myć ręcznie lub w zmywarce, co zapewnia wygodę użytkowania.

Lodowe kule - forma silikonowa to doskonały produkt dla osób, które cenią sobie idealnie kuliste kostki lodu i chcą cieszyć się dłużej chłodnymi napojami.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ