Pomysł na prezent

Zamrażarka dla Twojej wódki - Foremka do lodowych kieliszków, które nie rozpuszczają się!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

26.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Lubisz ciepłą wódkę? Ten produkt NIE jest dla Ciebie.... Nic tak nie psuje przyjemności smakowania ulubionego trunku, jak jego nieodpowiednia temperatura. Każdy, kto próbował kiedyś ciepłą wódkę, wie, że jest to doświadczenie, o którym warto szybko zapomnieć. Dzięki foremce do lodowych kieliszków, takie wspomnienie będzie mogło powracać jedynie w sennych koszmarach. Innym czynnikiem psującym udane picie, są rozpuszczające się w szkle kostki lodu. Rozcieńczając alkohol, psują jego wyjątkowy smak. Alkohol nalany do lodowych kielonów, bardzo szybko osiągnie pożądany stopień schłodzenia. Zanim cokolwiek zacznie się topić, będzie już szumiał w głowie konesera danego trunku. Przyrządzenie lodowych kieliszków jest dziecinnie proste. Nalewamy do foremki wody, umieszczamy na kilka godzin w zamrażalniku i po tym czasie są już gotowe do serwowania. Alkohol podany w takich kielonach stanowi dodatkową atrakcję każdej imprezy.

Nasza foremka jest jednoczęściowa, więc problem z zaginięciem jednej z części, co czyniło ją bezużyteczną, Was nie będzie dotyczył.

Gadżet w szczegółach:

  • foremka do przygotowania lodowych kielonów
  • z jednej foremki otrzymasz 4 kielony
  • wysokość kieliszka 5 cm
  • wykonana z tworzywa TPR przeznaczonego do kontaktu z żywnością

Wymiary (cm) 10x10x5,4

Opakowanie (cm) pudełko kolor

Waga (g) 105

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Lodowe kieliszki to produkt, który zapewnia unikalne doświadczenie picia. Ich główne cechy to:

1. Chłodzenie - Kieliszki są wykonane z wysokiej jakości materiału, który utrzymuje napoje dłużej w chłodzie, bez konieczności dodawania lodu.

2. Bez rozcieńczania - Dzięki temu, że nie ma potrzeby dodawania lodu, napoje nie zostaną rozcieńczone, co pozwala cieszyć się ich pełnym smakiem.

3. Elegancki design - Lodowe kieliszki mają stylowy wygląd, który dodaje elegancji każdej okazji, zarówno domowej, jak i profesjonalnej.

4. Wielofunkcyjność - Kieliszki można używać zarówno do alkoholowych, jak i bezalkoholowych napojów, co sprawia, że są idealne do różnych okazji.

Dzięki tym cechom, lodowe kieliszki oferują niepowtarzalne korzyści i są doskonałym produktem dla osób ceniących oryginalność i wysoką jakość.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ