Pomysł na prezent

Liczący otwieracz - kontroluj ilość wypitych butelek na imprezie!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

23.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Imprezy plenerowe przy piwku mają tą ciekawą cechę, że w ciągu kilku chwil potrafią się przemienić w megaparty. Czasami wystarczy niewinny gril, czy też jedno piwko do meczu ze znajomymi i.... Gdy impreza mocno się rozkręca ciężko zapanować nad ilością wypitych butelek, wystarczy jednak rzut oka na otwieracz z licznikiem i wszystko staje się jasne!

Jeśli zdarza Ci się bywać na imprezach, na których ilość wypijanych browarów nie jest łatwa do policzenia (wręcz niepoliczalna), to koniecznie musisz rozważyć posiadanie otwieracza z licznikiem. Ten wymysł ludzkiej myśli technicznej pozwoli zapanować nad ilością otwartych butelek i w każdej chwili będzie służył aktualnymi stanami spożycia.

Źródło zasilania

Baterie LR44, 1 sztuka - dołączone

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Liczący otwieracz to innowacyjne urządzenie, które nie tylko otwiera butelki, ale także liczy ilość wypitych napojów. Jego główne cechy to precyzyjny pomiar, wygodne użytkowanie i elegancki design. Dzięki temu otwieraczowi można łatwo kontrolować spożycie alkoholu podczas imprez lub spotkań towarzyskich. Jest to idealne rozwiązanie dla osób dbających o zdrowy styl życia i chcących mieć kontrolę nad ilością wypijanych napojów. Liczący otwieracz to nie tylko praktyczne narzędzie, ale także unikalny gadżet, który z pewnością przyciągnie uwagę swoim nowatorskim podejściem do otwierania butelek.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ