Pomysł na prezent

Leniwy kubek Deluxe - BIAŁY: Samomieszający się kubek z wkładką ze stali nierdzewnej i kolorowym opakowaniem upominkowym

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

52.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Kubek z którego możesz pić gorącą słodzoną kawę lub herbatę, czekoladę lub pyszną zupkę nadający się dla każdego kto lubi wygodne i bez problemowe życie uznający zasadę że po co robić coś, skoro ktoś może zrobić to za ciebie. Cechą która wyróżnia ten kubek od wszystkich innych jest to, że oprócz dużej ilość gorącego płynu jaki w sobie mieści posiada przycisk umieszczony na uchwycie, który uruchamia małe mieszadełko znajdujące się we wnętrzu naczynia. Jego zadaniem jest wymieszanie znajdującej się w nim zawartości bez konieczności użycia do tego celu łyżeczki.

Silniczek kubka zasilany jest dwiema bateriami które umieszczone są pod dnem. Dodatkowo zestaw wyposażony jest w plastikową nakładkę z małym otworem który nakłada się na wierzch naczynia chroniąc przed ewentualnym wylaniem podczas mieszania a otwór umożliwia picie z kubka bez otwierania nakładki, co tez jest dużym atutem bo chroni płyn przed zbyt szybkim wystygnięciem.

Gadżet w szczególe:

  • samomieszający się kubek
  • wkładka ze stali nierdzewnej (większość modeli jest cała plastikowa)
  • doskonały upominek dla prawdziwego lenia)
  • wymaga 2 x bateria AAA (brak w zestawie)
  • pojemność 500 ml
  • kolorowe opakowanie upominkowe
  • wymiar: 16 x 8.3 x 6.4cm.

Średnica (cm) 8,4

Wysokość (cm) 19

Opakowanie (cm) 12,5x9x20,1, pudełko kolor

Pojemność (ml) 400

Źródło zasilania Baterie AAA - 2 sztuki nie dołączone

Waga (g) 365

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Leniwy kubek Deluxe - BIAŁY to innowacyjny produkt, który zapewnia wygodę i praktyczność. Jego główne cechy to:

1. Wygodny design: Leniwy kubek Deluxe posiada specjalne uchwyty, które umożliwiają trzymanie go bez konieczności trzymania go w ręce. Można go swobodnie trzymać na kolanach, biurku lub innej powierzchni.

2. Doskonała izolacja: Ten kubek utrzymuje temperaturę napoju przez dłuższy czas, dzięki czemu można cieszyć się gorącą kawą lub herbatą nawet po dłuższym czasie.

3. Łatwość czyszczenia: Leniwy kubek Deluxe jest łatwy do czyszczenia, dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji i wygodnemu otwarciu.

4. Wyjątkowy prezent: Ten kubek to doskonały prezent dla osób, które cenią sobie wygodę i praktyczność. Jego unikalny design z pewnością przyciągnie uwagę i sprawi radość obdarowanemu.

Leniwy kubek Deluxe - BIAŁY to niezastąpiony towarzysz w codziennym życiu, który zapewnia wygodę, izolację termiczną i łatwość czyszczenia.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ