Pomysł na prezent

Kurs żeglarski na Mazurach (7 dni) - Spełnij swoje marzenie o samodzielnym sterowaniu jachtem!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

2,399.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zostań żeglarzem i odkryj w sobie pasję, podobnie jak zrobiło to miliony innych zwolenników tej dyscypliny na całym świecie. Żeglarstwo to nie tylko sport, ale również sposób na życie. Naucz się pływania jachtem pod żaglami i manewrów na silniku, poznaj portowe zwyczaje i etykę. A wszystko to w otoczeniu dzikiej, mazurskiej przyrody. Po przebytym kursie zakończonym egzaminem, złapiesz za stery, rozłożysz żagle i wypłyniesz na szerokie wody. Po prostu podejmij wyzwanie, złap wiatr w żagle i płyń.

Kurs żeglarski na Mazurach to okazja, aby wreszcie spełnić swoje marzenie o samodzielnym sterowaniu jachtem. Podczas tygodniowego szkolenia zdobędziesz wszelkie niezbędne do tego praktyczne umiejętności i bezcenną wiedzę. Pływając po mazurskich jeziorach przekonasz się jaką radość może sprawić każdy podmuch wiatru i ile frajdy może dać poprawnie zawiązany węzeł lub dobrze wykonany zwrot przez rufę. Na koniec zweryfikujesz swoją wiedzę podchodząc do egzaminu. Już wkrótce patent żeglarza jachtowego może być Twój.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kurs żeglarski na Mazurach (7 dni) to intensywny program szkoleniowy, który umożliwia zdobycie podstawowych umiejętności żeglarskich w malowniczej scenerii Mazur. Główne cechy tego kursu to:

1. Profesjonalne szkolenie: Kurs prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów, którzy zapewniają kompleksowe szkolenie teoretyczne i praktyczne.

2. Praktyka na wodzie: Uczestnicy mają możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia żeglarskiego, spędzając wiele godzin na wodzie pod okiem instruktorów.

3. Malownicze otoczenie: Mazury to jedno z najpiękniejszych miejsc do żeglowania w Polsce. Kurs umożliwia żeglowanie po jeziorach o nieskazitelnie czystej wodzie i w otoczeniu malowniczych krajobrazów.

4. Certyfikat ukończenia: Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający zdobycie podstawowych umiejętności żeglarskich.

5. Wyjątkowe doświadczenie: Kurs żeglarski na Mazurach to nie tylko nauka, ale również okazja do spędzenia czasu wśród pasjonatów żeglarstwa i odkrywania uroków Mazur.

Ten kurs jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem, zapewniając im solidne podstawy i niezapomniane doświadczenie na Mazurach.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ