Pomysł na prezent

Kurs baristyczny - Odkryj sekrety kawy i rozsmakuj się w tym aromatycznym napoju

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

199.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Sprawdź się w roli baristy – dowiedz się, jak zaparzyć kawę idealną i poznaj smak małej czarnej w różnych wariantach. W trakcie szkolenia dowiesz się, jak właściwie przyrządzić idealne espresso i jak mistrzowsko spienić mleko. Kurs poprowadzi doświadczony barista gotowy zabrać Cię w niezapomnianą podróż do krainy mlekiem i kawą płynącej. Weź udział w profesjonalnym szkoleniu, odkryj sekrety kawy i rozsmakuj się w tym aromatycznym napoju.

Jesteście miłośnikami kawy Chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, aby jeszcze bardziej docenić jej smak Oto idealne rozwiązanie. Kurs baristyczny to okazja, aby poznać różnorodność świata kawy i nauczyć się przyrządzać ją w domowych warunkach. Tradycyjne espresso i popularne cappuccino już nie będą miały przed Wami tajemnic. Przekonajcie się, że kawa, to nie tylko Arabica, ale także wiele innych gatunków, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście. Dzięki szkoleniu jeszcze bardziej pokochacie jej smak i aromat.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kurs baristyczny "Sekrety kawy" to intensywny program szkoleniowy, który pozwoli Ci odkryć tajniki przygotowywania doskonałej kawy. Dzięki niemu nauczysz się profesjonalnych technik parzenia, latte artu oraz poznasz różne rodzaje kaw i ich smaki. Kurs oferuje praktyczne ćwiczenia, wiedzę teoretyczną i cenne wskazówki od doświadczonych baristów. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci przygotować kawę na najwyższym poziomie, zaskoczyć swoich gości i rozwinąć swoją karierę w branży kawowej.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ