Pomysł na prezent

Kubek Tablica z kredą - Innowacyjny gadżet do bezprzewodowej komunikacji

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

24.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Kubek tablica z kredą to nowy sposób bezprzewodowej komunikacji. Dzięki niemu możesz zostawić o dowolnej porze wiadomość np. dla najbliższych przy śniadaniu. Możesz przypomnieć dzieciom przykładowo o zabraniu czapki w zimny dzień, czy napisać czułe powitanie ukochanemu lub ukochanej. Kubek sprawdza się też świetnie w komunikacji w pracy. Możesz zrobić koleżance kawę i osłodzić ja jakąś słodka wiadomością

Kubek pokrywa specjalny materiał, który umożliwia nam pisanie po nim tak, jak po tablicy i bezproblemowe ścieranie pozostawionych wiadomości. Idealny gadżet na upominek na wiele okazji.

Kubek dostarczany jest w kolorowym kartoniku, wraz z dwoma kawałkami białej kredy.

Gadżet w szczegółach:

  • kubek z tablicą do pozostawiania wiadomości
  • w zestawie z kredą
  • nie myć w zmywarce
  • wymiary: ok 10cm x 8cm
  • kolor:biały

Średnica (cm) 8

Wysokość (cm) 9,5

Opakowanie (cm) 11,5x9x10,5, pudełko kolor

Pojemność (ml) 330

Waga (g) 390

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kubek Tablica z kredą to produkt, który pozwala na pisanie i rysowanie na jego powierzchni za pomocą kredy. Główne cechy tego kubka to możliwość wielokrotnego zapisywania i usuwania treści, co czyni go praktycznym i ekologicznym rozwiązaniem. Dodatkowo, kubek ten jest łatwy w czyszczeniu i posiada ergonomiczny uchwyt, zapewniający wygodne użytkowanie. Jego unikalnym punktem sprzedaży jest możliwość personalizacji, dzięki czemu można go dostosować do własnych preferencji i stylu.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ