Pomysł na prezent

Kubek Szachisty - Królowa: Stylowy kubek o pojemności 400 ml z uchwytem w kształcie królowej

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

56.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Stylowy kubek o pojemności 400 ml z uchwytem w kształcie królowej.

Siła to nie tyko mięśnie. Sztuką jest pokonać przeciwnika intelektem, a nie pięścią. Wiedzą o tym fakcie wszyscy szachiściszefowie czy przedsiębiorcy, którzy umiejętnościami strategicznymi potrafią powalać na łopatki. Intelekt to także główna broń kobiet, które pokazują nam, że prawdziwa siła pochodzi z naszego wnętrza. Warto je doceniać, a najlepszy sposób, by wyrazić im swoje uznanie, to dać im prezent w postaci Kubka Szachisty z uchwytem w kształcie jedynej kobiecej i jednocześnie najsilniejszej figury szachowej, czyli królowej. Dzięki niemu będą mogły oddawać się rozmyślaniom o partiach szachowych, strategiach biznesowych i planach przy każdej przerwie na kawę i herbatę, a do tego będą pewne, że należą do grona ludzi, którzy są tak silni jak królowa w szachach!

Kubek Szachisty – Królowa to bardzo praktyczny upominek, który spodoba się każdemu miłośnikowi szachów i strategicznego myślenia. To także doskonały sposób, by docenić inteligentną kobietę, w szczególności szefową, która nieustannie budzi nasz respekt. Taki prezent zaspokoi gusta estetyczne wszystkich strategów, bez znaczenia, czy do ich obowiązków należy prowadzenie firmy, domu czy odpowiednia organizacja czasu i budżetu.Gadżet w pigułce:

- Wykonany z porcelany

- Zapakowany w czarne pudełko z magnetycznym zapięciem

- Uchwyt w kształcie figury szachowej malowany ręcznie, każda sztuka jest odrobinę inna

- Posiada atest Sanepidu

- Można myć w zmywarce

    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Kubek Szachisty - Królowa to unikalny produkt, który idealnie nadaje się dla miłośników szachów. Wykonany z wysokiej jakości ceramiki, kubek posiada oryginalny wzór przedstawiający królową szachową. Jego główne cechy to trwałość, estetyczny design oraz pojemność 350 ml, co sprawia, że jest idealny do picia ulubionych napojów. Kubek Szachisty - Królowa to doskonały prezent dla pasjonatów szachów, który dodaje charakteru i elegancji do codziennego użytku.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ