Pomysł na prezent

Kubek Szachisty - Król: Stylowy gadżet dla strategów i szefów

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

59.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Stylowy kubek o pojemności 400 ml z uchwytem w kształcie króla.

Obmyślenie odpowiedniej strategii wymaga dużo czasu, skupienia i … solidnej dawki kawy lub herbaty. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek grał w szachy, zarządzał firmą albo był czyimś szefem. Taką osobę warto zaskoczyć odpowiednim gadżetem: Kubkiem Szachisty z oryginalnym uchwytem w kształcie króla, który jest kluczową figurą szachową.

Taki gest sprawi, że obdarowana nim osoba poczuje się rozumiana i doceniona, a każda przerwa na kawę lub herbatę przypomni mu o tym, w czym jest najlepsza. Kubek Szachisty – Król jest stylowy i designerski, dzięki czemu nie rozprasza uwagi stratega. Podkreśla za to jego wyjątkowość i dba o odpowiednią dawkę spożytych przez niego płynów i kofeiny. Wielbiciele szachówszefowie oraz ludzie, których cenimy za intelekt oraz zdolności organizacyjne to osoby, dla których Kubek Szachisty będzie trafionym prezentem.Gadżet w pigułce:

- Wykonany z porcelany

- Zapakowany w czarne pudełko z magnetycznym zapięciem

- Uchwyt w kształcie figury szachowej malowany ręcznie, każda sztuka jest odrobinę inna

- Posiada atest Sanepidu

- Można myć w zmywarce

    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Kubek Szachisty - Król to unikalny produkt dla miłośników szachów. Wykonany z wysokiej jakości ceramiki, kubek posiada oryginalny wzór przedstawiający króla szachowego. Jego główne cechy to trwałość, estetyczny design oraz pojemność 350 ml, idealna do picia ulubionych napojów. Kubek Szachisty - Król to doskonały prezent dla pasjonatów szachów, który dodaje elegancji i charakteru do codziennego użytku.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ