Pomysł na prezent

Kubek retro game - Arcade: Magiczny gadżet dla miłośników starych gier komputerowych

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

34.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Magiczny retro kubek dla wielbicieli starych komputerów i gier, których blask co prawda dawno przeminął, jednak nostalgia pozostała.

By ją wskrzesić i mieć przed oczami obrazy z dawnych lat wystarczy zaopatrzyć się w nasz kubek, zalać go wrzątkiem, by ukazała się w pełnej krasie dobrze wszystkim znana gra.

Gracze starej daty doskonale pamiętają żółtego stworka, który pożerał kropki uciekając przed duszkami, a gdy nadeszła odpowiednia chwila, to ze smakiem zjadał także duszki.

Gadżet w szczegółach:

  • ceramiczny kubek zmieniający wzór pod wpływem ciepła
  • gdy jest zimny pokazuje znaną grę w początkowej fazie
  • po zalaniu wrzątkiem przeniesiemy się na znacznie wyższy poziom gry
  • estetyczne kolorowe opakowanie
  • świetny prezent dla wszystkich wspominających z nostalgią początki gier komputerowych

Wymiar: 8 x 8 x 9 cm

Pojemność: ok. 300 ml

MYĆ TYLKO RĘCZNIE

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kubek retro game - Arcade to unikalny produkt, który połącza funkcję kubka z nostalgiczna grą w stylu retro. Główne cechy tego kubka to:

1. Design inspirowany klasycznymi grami arcade - Kubek ma wygląd i grafikę nawiązującą do popularnych gier z lat 80. i 90., co sprawia, że jest idealny dla miłośników retro klimatu.

2. Zabawa w każdej chwili - Kubek posiada wbudowany wyświetlacz i joystick, dzięki czemu można w nim grać w prostą, ale wciągającą grę w dowolnym miejscu i czasie.

3. Praktyczność i funkcjonalność - Oprócz funkcji gry, kubek jest również praktycznym naczyniem do picia, wykonanym z trwałego materiału, który utrzymuje temperaturę napoju.

4. Doskonały prezent - Kubek retro game - Arcade to idealny prezent dla fanów gier wideo i nostalgii. Może być świetnym dodatkiem do kolekcji gadżetów związanych z grami.

W skrócie, kubek retro game - Arcade to połączenie funkcjonalności kubka i nostalgicznej gry w stylu retro, które sprawia, że jest to unikalny i atrakcyjny produkt dla miłośników gier wideo.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ