Pomysł na prezent

Kubek obiektyw light LENS CUP - Stylowy gadżet dla fotoamatorów i nie tylko!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

39.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Kubek obiektyw nie tylko dla fotoamatorów. Obiektywnie rzecz ujmując kubek ujmie Was od razu swoim wyglądem i szeroką gamą zastosowań. Z dużą wiernością odwzorowano nawet drobne szczegóły prawdziwego obiektywu, dzięki temu nie tylko z nowej w perspektywy i w dobrym świetle pozwoli spojrzeć na Wasz ulubiony napój. Kubek obiektyw może też stylowo wyeksponować włożone w niego przybory do pisania czy inne godne właściwej oprawy przedmioty, czy też stać się miejscem spoczynku dla popiołu z Waszych papierosów (jeśli macie odwagę jeszcze palić).

Gadżet w szczegółach :

  • kubek w kształcie obiektywu
  • wieczko "tulipan" - może służyć jako talerzyk

Średnica (cm) 8

Wysokość (cm) 12

Opakowanie (cm) 11x11x14, pudełko kolor

Pojemność (ml) 450

Waga (g) 210

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kubek obiektyw light LENS CUP to innowacyjny produkt, który doskonale imituje wygląd obiektywu aparatu fotograficznego. Jego główne cechy to:

1. Realistyczny wygląd: Kubek jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które doskonale naśladują wygląd obiektywu. Dzięki temu stanowi idealny gadżet dla miłośników fotografii.

2. Funkcjonalność: Kubek posiada wiele praktycznych funkcji, takich jak pokrywka, która zapobiega wylewaniu napoju, oraz uchwyt, który ułatwia przenoszenie. Można go również używać do przechowywania różnych drobiazgów.

3. Wyjątkowość: Kubek obiektyw light LENS CUP wyróżnia się na tle innych kubków dzięki swojemu oryginalnemu designowi. Jest to doskonały prezent dla pasjonatów fotografii, którzy chcą wyrazić swoją miłość do tego hobby.

Kubek obiektyw light LENS CUP to nie tylko praktyczny gadżet, ale również unikalny i stylowy dodatek dla każdego miłośnika fotografii.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ