Pomysł na prezent

Kubek Muzyka - Gitara Klasyczna: Elegancki gadżet muzyczny dla miłośników nut, idealny na prezent

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

59.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Super kubek dla wszystkich, którym coś w duszy gra 😉 Zacznij dzień śpiewająco pijąc poranną kawę czy herbatę z muzycznego kubka. Chwytając mocno za uszko w kształcie instrumentu, poczujesz, że z tym kubkiem naprawdę wszystko gra. Świetnie wykonany i bardzo elegancko zapakowany będzie wyjątkowym prezentem dla wszystkich, którym muzyka leży na sercu. Zarówno tym samodzielnie grającym, jak i tylko słuchającym.

 

Gadżet w szczegółach:

 

 • elegancki kubek muzyka z uszkiem w kształcie instrumentu
 • nutowy wzór na kubku
 • wysokiej jakości porcelana
 • eleganckie opakowanie upominkowe
 • wyjątkowy prezent dla muzyków i melomanów
 • pojemność: 250 ml
 • wysokość: 10 cm
 • średnica: 8 cm

  >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

  Kubek Muzyka - Gitara Klasyczna to unikalny produkt, który połącza funkcję kubka z pasją do muzyki. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, kubek posiada wyjątkowy wzór przedstawiający klasyczną gitarę. Jego główne cechy to:

  1. Wzór gitary klasycznej: Kubek jest ozdobiony realistycznym wzorem gitary klasycznej, co sprawia, że jest atrakcyjny wizualnie i idealny dla miłośników muzyki.

  2. Wysoka jakość wykonania: Wykonany z trwałych i bezpiecznych materiałów, kubek jest solidny i łatwy w utrzymaniu czystości.

  3. Funkcjonalność: Oprócz swojego estetycznego wyglądu, kubek jest praktyczny w użyciu. Można go używać zarówno do picia ulubionych napojów, jak i przechowywania długopisów czy innych drobnych przedmiotów.

  4. Idealny prezent: Kubek Muzyka - Gitara Klasyczna to doskonały prezent dla miłośników muzyki, gitarzystów i wszystkich, którzy cenią oryginalne i nietuzinkowe przedmioty.

  Dzięki swojemu unikalnemu wzornictwu, wysokiej jakości wykonaniu i praktycznym zastosowaniom, Kubek Muzyka - Gitara Klasyczna wyróżnia się na tle innych kubków i stanowi idealny dodatek dla wszystkich pasjonatów muzyki.


  MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ