Pomysł na prezent

Kubek Bateria - Zabawny gadżet na prezent, który dodaje energii!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

49.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Każdy z nas potrzebuje czasami naładować baterie – zwłaszcza przed ciężkim dniem w pracy, podczas kolejnego zebrania służbowego czy pracując nad ważnym projektem po godzinach. Dlaczego więc nie zrobić tego dosłownie? Nie ma przecież nic lepszego niż dobra kawa lub herbata zaparzona w Kubku Bateria, która niezależnie od pory dnia i nocy doda Ci energii i w bezpośredni sposób zmotywuje do działania. Wystarczy, że zalejesz kubek wrzątkiem, a narysowana na nim bateria zacznie „ładować się”, zmieniając swój kolor. Kiedy bateria stanie się kolorowa i całkowicie napełni się mocą, to znak, że czas zacząć pić gorący napój i delektować się chwilą. Pamiętaj jednak, że ta chwila nie będzie trwać wiecznie – gdy kubek już wystygnie i stanie się pusty, wygląd baterii powróci do stanu początkowego. To już od Ciebie będzie zależeć, czy pozwolisz sobie na dłuższą przerwę i zalejesz kubek wrzątkiem jeszcze raz.Kubek Bateria to trafiony prezent dla wszystkich pracoholików, którzy mają zawsze zbyt dużo zajęć na głowie. Przyda się także kawoszom oraz wielbicielom herbaty – dzięki niemu picie ulubionego napoju nabierze nowego znaczenia. To zabawny upominek dla kolegów z pracy, który dosłownie i w przenośni pomoże się odprężyć i nabrać sił do wykonywania kolejnych zadań. Można go również wręczyć jako zbiorowy prezent – na przykład z okazji Dnia Chłopaka lub Dnia Kobiet.


  • specjalna farba pokrywająca kubek zmienia się pod wpływem ciepła
  • po wystygnięciu lub zalaniu zimną woda kubek wraca do stanu początkowego
  • średnica: 8 cm + 3,5 cm ucho- UWAGA! NIE MYĆ W ZMYWARCE

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kubek Bateria to innowacyjny produkt, który pozwala na ładowanie urządzeń elektronicznych bez potrzeby podłączania ich do gniazdka. Główne cechy tego kubka to:
- Wyposażenie w wbudowaną baterię, która umożliwia ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu i czasie.
- Przenośność i wygoda użytkowania, dzięki czemu można korzystać z urządzeń elektronicznych nawet w podróży, na pikniku czy w biurze.
- Funkcja szybkiego ładowania, która pozwala na pełne naładowanie urządzenia w krótkim czasie.
- Wytrzymała konstrukcja i wysoka jakość wykonania, zapewniająca długotrwałe użytkowanie.
Kubek Bateria to nie tylko praktyczne rozwiązanie dla zapracowanych osób, podróżników czy miłośników technologii, ale także doskonały prezent dla bliskich.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ