Pomysł na prezent

KTM X-Bow - Niezwykła jazda bolidem po torze, która zostawia rywali w tyle!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

299.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Poznaj najbardziej niezwykły samochód wyścigowy KTM X-Bow. Jest szybki jak pocisk, lekki jak piórko, a ryk jego silnika budzi postrach na torze, zostawiając rywali daleko w tyle. To samochód z pazurem, już sam jego wygląd wywołuje respekt. A jeśli dodać do tego jeszcze nowoczesną karbonową konstrukcję, mega mocny silnik o mocy 240 KM i przyspieszenie do setki w niespełna 4 sekundy To prawdziwe cacko dla miłośników motoryzacji. Przekonaj się sam, że jazda bolidem KTM po torze to prawdziwa przyjemność!

Jazda KTM X Bow to niezapomniana atrakcja dla maniaków motoryzacyjnych. Zważywszy na to, że marka ta słynie głównie z produkcji motocykli, pojawienie się na rynku samochodu KTM wywołało sporą sensację. Maszyna ta przypadnie także do gustu motocyklistom lekka konstrukcja, przyspieszenie jak w najlepszych dwukołowych ścigaczach i niezwykła zwrotność przy pokonywaniu licznych zakrętów. Połączenie sportowej sylwetki motocykla i ogromnej mocy silnika sprawia, że jest to pojazd stworzony wyłącznie do szybkiej jazdy.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

KTM X-Bow to wyjątkowy bolid, który zapewnia niezapomniane doznania podczas jazdy po torze. Jego główne cechy to:
- Niesamowita moc i przyspieszenie, dzięki silnikowi o dużej mocy
- Lekka konstrukcja i aerodynamiczny design, zapewniające doskonałą zwrotność i precyzję
- Zaawansowany system zawieszenia, gwarantujący doskonałe trzymanie się drogi
- Wygodne wnętrze z ergonomicznym fotelem i intuicyjnymi kontrolami
- Unikalny wygląd, który przyciąga uwagę i wyróżnia się na torze

KTM X-Bow to idealny wybór dla miłośników sportowych samochodów, którzy szukają niezwykłych wrażeń i doskonałej wydajności na torze.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ