Pomysł na prezent

Książka sejf - Ukryj swoje kosztowności w niepozornym miejscu!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

69.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Co robi złodziej, gdy uda mu się włamać do czyjegoś domu? Czyta ułożone na półkach książki czy szuka sejfu z kosztownościami? Jeśli wybrałeś pierszą opcję, to przestań w końcu oglądać kreskówki i wierzyć w treści, które nie mają miejsca w rzeczywistości. Jeśli natomiast sądzisz, że prawidłową odpowiedzią jest ta druga, to oczywiście masz rację i zapewne tyle rozumu w głowie, żeby nie trzymać swoich najcenniejszych rzeczy w widocznym miejscu:)Aby zminimalizować ryzyko kradzieży, umieściliśmy sejf tam, gdzie złodziej na pewno nie będzie szukał – w książce! Wygląda bardzo niepozornie, a jej tytuł "The New English Dictionary" w żadnym wypadku nie zachęca do otwarcia ani tym bardziej do przeczytania:)Książka z sejfem to świetny pomysł na prezent dla każdej osoby. Lepiej przecież być przezornym i nie dać się okraść:) W takiej książce możesz również schować w tajemnicy przed żoną swoje zaskórniaki, papierosy lub zdjęcia!


  • w środku metalowy sejf z zamkiem
  • tytuł: The New English Dictionary
  • 2 klucze w zestawie

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Książka sejf to innowacyjne rozwiązanie, które łączy funkcje tradycyjnej książki z bezpiecznym schowkiem. Główne cechy tego produktu to:

1. Ukryty schowek: Książka sejf posiada tajne wnętrze, które umożliwia przechowywanie cennych przedmiotów, takich jak pieniądze, biżuteria czy dokumenty. Nikt nie podejrzewa, że to niezwykła książka pełni rolę sejfu.

2. Bezpieczeństwo: Wykonana z wytrzymałych materiałów, książka sejf zapewnia ochronę przed kradzieżą i nieuprawnionym dostępem. Można ją swobodnie umieścić na półce w domu, biurze czy na podróżach, nie wzbudzając podejrzeń.

3. Dyskretność: Dzięki swojemu wyglądowi, książka sejf doskonale maskuje swoje prawdziwe przeznaczenie. Nikt nie podejrzewa, że wewnątrz znajduje się schowek na wartościowe przedmioty.

Książka sejf to nie tylko praktyczne rozwiązanie do przechowywania cennych rzeczy, ale także unikalny produkt, który łączy w sobie funkcjonalność i dyskrecję.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ