Pomysł na prezent

Kolacja dla Dwojga w Restauracji Monopol: Ekskluzywna uczta w pięciogwiazdkowym hotelu

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

699.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

W rankingu najlepszych restauracji we Wrocławiu Monopol wiedzie prym od lat. We wspaniale odrestaurowanym zabytkowym budynku serwowane są wykwintne potrawy w towarzystwie najlepszych alkoholi. Kulinarny maestro oczarowuje swych gości finezyjnymi daniami kuchnia polska w nowatorskiej odsłonie skradnie także Wasze serca. Tradycyjne dania okraszone zostaną szczyptą współczesności, tworząc harmonijną kompozycję smakową. W restauracji pięciogwiazdkowego hotelu Monopol spędzicie ekskluzywny wieczór we dwoje. Przed laty to właśnie tu odbywały się najbardziej wystawne przyjęcia, a dziś miejsce to odwiedzają najznamienitsi goście.

Z czego wynika niezwykła sława tej restauracji Położony tuż przy Rynku zabytkowy Hotel Monopol jest wyjątkowo reprezentacyjnym i szykownym miejscem. Tutejsza restauracja od ponad stu lat gości wybitne postaci, a jej mury pamiętają głośne rauty w latach dwudziestych czy gwarne imprezy i atmosferę przedwojennej Polski. Przez cały czas restauracja w Monopolu trzymała niezmiennie wysoki poziom kulinarny, stając się miejscem spotkań dla wielu ważnych osobistości ze świata kultury, polityki czy sportu. Po dziś dzień uchodzi za luksusowy lokal, idealny do świętowania ważnych chwil. Warto skorzystać z vouchera na kolację w Monopolu - specjalnie przygotowany stolik z przepiękną kwiatową aranżacją oraz serwowane pyszności dostarczą niezapomnianych wrażeń.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kolacja dla Dwojga w Restauracji Monopol to wyjątkowe doświadczenie kulinarne, które oferuje romantyczną atmosferę i wysoką jakość dań. Restauracja Monopol zapewnia wyjątkowe menu, skomponowane przez doświadczonych szefów kuchni, które zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Kolacja dla Dwojga to idealna okazja do spędzenia romantycznego wieczoru w eleganckim wnętrzu restauracji. Dodatkowo, Restauracja Monopol oferuje doskonałą obsługę, która sprawi, że goście poczują się wyjątkowo i docenieni. To idealne miejsce dla par, które pragną celebrować swoje relacje przy wykwintnym jedzeniu i niezapomnianej atmosferze.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ