Pomysł na prezent

Kolacja degustacyjna w Restauracji Acquario - wyjątkowe doznania kulinarne we Wrocławiu

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

649.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Spędźcie niebywały wieczór we dwoje podczas kolacji degustacyjnej w Acquario - jednej z najlepszych restauracji we Wrocławiu. Mieszczący się na szóstym piętrze Hotelu Monopol elegancki lokal oferuje swoim gościom wyjątkowe menu, które co miesiąc ukazuje się w nowej formie. Wspólne wyjście będzie okazją do skosztowania wyśmienitych dań, przyrządzanych po mistrzowsku przez utytułowanego szefa kuchni, w oparciu o najlepsze sezonowe produkty.

Restauracja Acquario zachwyci Was nie tylko swoją wybitną ofertą dań, docenianą systematycznie przez kulinarne przewodniki, w tym Gault&Millau. Stylowe wnętrza z przeszklonymi ścianami i przestronny taras odsłaniają widok na zabytkową część Wrocławia, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się wyjątkowym tłem i podziwiać piękno miasta. W takim otoczeniu wszystko smakuje jeszcze lepiej. 5-daniowa kolacja degustacyjna dla Dwojga w Restauracji Acquario to okazja, aby dopieścić swoje podniebienia niezwykłymi potrawami i dać się zaskoczyć fantazyjnym podejściem do łączenia smaków, z którego słynie utalentowany szef kuchni Mariusz Kozak.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kolacja degustacyjna w Restauracji Acquario to wyjątkowe doświadczenie kulinarne, które zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy. Restauracja oferuje szeroki wybór wykwintnych dań, które są starannie przygotowane przez doświadczonych szefów kuchni. Kolacja degustacyjna w Restauracji Acquario to nie tylko wyśmienite smaki, ale także elegancka atmosfera i profesjonalna obsługa. To idealne miejsce na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe lub wyjątkową okazję. Przyjdź i delektuj się wyjątkowymi smakami, które zapewnią Ci niezapomniane doświadczenie kulinarne.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ