Pomysł na prezent

Kłujący długopis kaktus - unikalny gadżet na prezent, który uspokoi Twoje oczy i dodatkowo wygląda groźnie

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

23.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Długopis Kaktus

Nie tylko dla wielbicieli westernów

Psychologowie twierdzą, że patrzenie na zielone liści drzewa uspokaja. Okuliści radzą, żeby co 20 minut oderwać wzrok od monitora i popatrzeć w dal.

Nooo! Nie mogliśmy ich nie posłuchać! Piękny zielony kaktus stojący na Twoim biurku spełni wieloletnie marzenia zarówno psychologów jak i okulistów. Oderwij swe oczęta od żmudnego gapienia się w monitor i wzrok swój skup na czymś tak pięknym i przyjemnym jak prawdziwy kaktus... hmm... no nie całkiem prawdziwy, ale niejeden da się nabrać W zasadzie jest to silikonowy designerski długopis w malutkiej doniczce, który tylko groźnie i kłująco wygląda lecz w dotyku jest miły i przyjemny jak aksamitne płatki róż.

Waga (g) 80

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kłujący długopis kaktus to unikalny produkt, który wyróżnia się swoimi kluczowymi cechami, korzyściami i punktami sprzedaży. Ten długopis ma wyjątkowy design w kształcie kaktusa, który przyciąga uwagę i dodaje stylu do codziennego pisania. Jego główną cechą jest specjalnie zaprojektowana końcówka, która delikatnie kłuje podczas pisania, zapewniając dodatkową stymulację sensoryczną. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć coś nietuzinkowego i oryginalnego. Kłujący długopis kaktus to nie tylko praktyczne narzędzie do pisania, ale także wyjątkowy gadżet, który może być doskonałym prezentem dla bliskich.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ