Pomysł na prezent

Kluczykowy scyzoryk - Gadżet zawsze pod ręką dla mężczyzn, którzy lubią być przygotowani na wszystko

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

23.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Żyjemy w erze elektronicznej; otoczeni komputerami, tabletami i smartfonami. Gdy jednak już oderwiemy się od elektronicznych gadżetów i wyjdziemy w dziki i nieprzyjazny świat offline, przyda się nam scyzoryk, który, dzięki temu, że jest wielkości zwykłego klucza, mamy zawsze przy sobie. Gdy nadejdzie Cię ochota na zastruganie kijka przy okazji ogniska, otworzenia paczki, dokręcenia śrubki w okularach czy ukrojenia kawałka smakowitego kąska, to wiedz, że przy twoich kluczach jest mały niepozorny scyzoryk, który bez problemu poradzi sobie z tymi zadaniami.

Scyzoryk-klucz to gadżet przydatny i zawsze dostępny pod ręką. Wystarczy, że dołączysz go do innych swoich kluczy, aby gdy tylko nadejdzie potrzeba, mieć go przy sobie.

Gadżet w szczegółach:

  • ostrze ukryte w kluczu
  • ciekawy gadżet dla każdego mężczyzny, który lubi być przygotowany na wszystko
  • kolor srebrny

Wymiary (cm):

1. 5,5x2,5x0,4

2. 9,4x2,5x0,4

Opakowanie (cm) 6x3,2x0,9, biały kartonik

Materiał: metal

Waga (g) 20

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kluczykowy scyzoryk to praktyczne narzędzie, które łączy w sobie funkcje klucza i scyzoryka. Jego główne cechy to kompaktowy rozmiar, wielofunkcyjność i wytrzymała konstrukcja. Dzięki temu narzędziu można łatwo otwierać butelki, śrubki czy też odkręcać nakrętki. Kluczykowy scyzoryk jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć zawsze pod ręką praktyczne narzędzie, które zajmuje niewiele miejsca. Jego unikalne cechy i zalety sprawiają, że jest to produkt, który warto mieć przy sobie w każdej sytuacji.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ