Pomysł na prezent

Ketchupowy pistolet - Zabawny gadżet kuchenny, który sprawi frajdę dzieciom i mężczyznom

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

39.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Mega pomysłowy kuchenny gadżet sprawi frajdę nie tylko dzieciakom, którym od razu o niebo lepiej będą smakować kanapki, parówki czy inne posiłki. Również każdy facet, który zazwyczaj kuchnię zna tylko z opowiadań innych, gdy poczuje w ręku kawałek ciężkiej spluwy, chętnie postrzela keczupem do karkówki z grilla, doprawi majonezem sałatkę warzywną czy zastrzeli kiełbasę musztardą.

Ketczupowy pistolet jest bardzo łatwy w użyciu i nadaje się oczywiście nie tylko do ketczupu. Wystarczy napełnić jeden z dwóch pojemników znajdujących się w zestawie ulubionym ketczupem, majonezem, musztardą czy sosem potem zamocować magazynek, ściągnąć żółtą zawleczkę i już można naciskać spust do woli.
Od dziś niech ten zabawny, nowoczesny kuchenny gadżet zastąpi smutne butelki z ketchupem czy musztardą, a posiłki zamieni w radosną przygodę pełną dobrego humoru.

Gadżet w szczegółach:

  • pojemnik na ketchup, majonez czy musztardę w formie plastikowego pistoletu
  • w zestawie znajduje się pistolet oraz dwa wymienne pojemniki do sosów
  • wielkość: 22.5cm x 15cm.
  • wielkość wymiennych pojemniczków 13,5cm.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Ketchupowy pistolet to innowacyjne urządzenie, które umożliwia łatwe i precyzyjne nakładanie ketchupu. Jego główne cechy to:

1. Precyzja: Dzięki specjalnemu mechanizmowi, ketchupowy pistolet pozwala na równomierne i dokładne nakładanie ketchupu na potrawy, eliminując nieporęczne i nieprecyzyjne wylewanie.

2. Czystość: Dzięki pistoletowi nie musisz się martwić o brudzenie rąk czy stołu. Ketchup jest aplikowany bezpośrednio z butelki do potrawy, minimalizując rozlewki i plamy.

3. Wygoda: Ketchupowy pistolet jest łatwy w użyciu i ergonomiczny. Dzięki temu, nakładanie ketchupu staje się szybkie i przyjemne.

4. Unikalność: Ten produkt wyróżnia się na tle tradycyjnych butelek z ketchupem, oferując nowatorskie podejście do nakładania tego popularnego sosu.

Ketchupowy pistolet to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią precyzję, czystość i wygodę podczas nakładania ketchupu. Dzięki niemu, Twoje potrawy będą wyglądać jeszcze smaczniej i profesjonalniej.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ