Pomysł na prezent

Degustacja kawy i szkolenie baristyczne dla Dwojga: Odkryj świat małej czarnej i rozkoszuj się unikalnym doświadczeniem

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

349.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o kawie, ale baliście się zapytać, jest teraz na wyciągnięcie ręki. Mini szkolenie dla baristów połączone z degustacją to fantastyczna podróż po świecie małej czarnej. Poznacie odpowiedzi na pytania, jak wypala się ziarna, jak parzyć kawę doskonałą oraz czym różnią się ziarna z różnych stron świata. Doświadczony barista nauczy Was odróżniać kawę ze względu na kraj pochodzenia oraz stopień wypalenia. Degustacja kawy dla dwojga to też okazja, by pobudzić zmysły i poznać nowe smaki. To będzie wyjątkowy dzień dla smakoszy kawy.

W świecie małej czarnej rządzi przede wszystkim ziarno. To od niego wszystko się zaczyna, jednak gdy przychodzi do wyboru kawy, zaczynają się problemy. Sklepowe półki uginają się od eleganckich opakowań, nastręczając problem, które ziarna wybrać: Arabica czy Robusta, a może kawy smakowe A gdy uda się dokonać zakupu, to jak przechowywać ziarna, by jak najdłużej zachowały świeżość i aromat Voucher na szkolenie baristyczne i spotkanie z baristą rozwieją te i inne wątpliwości. We dwoje nauczycie się nie tylko rozróżniać ziarna czy parzyć je, ale też weźmiecie udział w testach smakowych. Skosztujecie rozmaitych kaw, by znaleźć swoją ulubioną. Degustacja kawy połączona z warsztatami baristycznymi to przyjemność z dużą dawką kofeiny. Gotowi na spotkanie przy kawie

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Degustacja kawy i szkolenie baristyczne dla Dwojga to wyjątkowe doświadczenie, które pozwoli Ci odkryć świat kawy wraz z bliską osobą. Podczas tego kursu nauczysz się sztuki przygotowywania doskonałego espresso, latte i innych kawowych napojów. Dowiesz się o różnych gatunkach kawy, technikach parzenia oraz sposobach degustacji. To idealna okazja, aby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności baristyczne, a także spędzić czas w wyjątkowy sposób.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ