Pomysł na prezent

Ekskluzywne karty do gry plastikowe złote - niepowtarzalny wygląd i zachwycające wykonanie

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

39.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

EKSKLUZYWNA ZŁOTA TALIA KART NIEPOWTARZALNY WYGLĄD | ZACHWYCAJĄCE WYKONANIE  

 

  

image

   
Ekskluzywna talia kart wykonana została z ogromnym naciskiem na każdy szczegół i detal. Niepowtarzalny, złoty, metaliczny kolor, przeplatający się z czerwonymi i czarnymi kolorami figur nada każdej grze prestiżu i zwiększy jej atrakcyjność. 

image

 

imageTalia składa się z 54 kart i 2 jokerów. Wykonane zostały z plastiku, dzięki czemu są niezwykle trwałe i nie łamią się jak ma to miejsce w przypadku standardowo używanych materiałów.

Karty mają bardzo duże i czytelne oznaczenia. Jest to standardowa talia wykorzystywana w większości gier.imageNiezwykle wygodne i poręczne. Bardzo łatwe do potasowania.

image
image
image
image

imageKARTY ZAPAKOWANE SĄ OCZYWIŚCIE W RÓWNIE EKSKLUZYWNE, ZŁOTE PUDEŁKO


image

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Karty do gry plastikowe złote to wysokiej jakości karty do gry, które wyróżniają się swoim złotym wykończeniem. Ich główne cechy to trwałość, elastyczność i odporność na zniszczenia. Dzięki temu są idealne do intensywnego użytku i wytrzymają długie godziny rozgrywki. Karty te zapewniają również doskonałą jakość obrazu i łatwość tasowania, co przyczynia się do płynnego przebiegu gry. Ich unikalny wygląd sprawia, że są one również doskonałym prezentem dla miłośników gier karcianych.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ