Pomysł na prezent

Kamienie Moai do Drinków - Tajemnicze i Praktyczne Dodatki do Napojów

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

89.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Minęło kilka wieków, a ludzkość do tej pory nie odkryła dokładnego pochodzenia kamieni MOAI, które znajdują się na Wyspie Wielkanocnej. Nie wiadomo dokładnie, w jakim celu i w jaki sposób stworzono te potężne posągi – teorii spiskowych jest mnóstwo. Nasze Kamienie MOAI do Drinków też mają w sobie coś tajemniczego – chociaż niepozorne, zapewnią idealną, chłodną temperaturę drinków i zwykłych napojów, jednocześnie nie rozcieńczając ich jak lód.
Zrobione są ze steatytu, który jest całkowicie bezpieczny i nie wpływa na smak drinków. Do zestawu 4 kamieni dołączony jest woreczek z juty, w którym można je mrozić w zamrażalce.
Kamienie świetnie sprawdzą się zarówno na przyjęciu, w trakcie odwiedzin gości, jak i przy chłodzeniu swoich napojów w domowym zaciszu. To doskonały dodatek do whisky, ale także do zwykłego soku, coli czy nawet zwykłej wody. Kamienie MOAI idealnie sprawdzą się jako prezent dla wszystkich osób ciekawych świata,podróżników, koneserów alkoholi oraz ludzi, którzy wprost uwielbiają teorie spiskowe i dziwne tajemnice.


  • w zestawie 4 kamienie oraz woreczek wykonany z juty
  • kamienie wykonane ze steatytu, który utrzyma niską temperaturę napoju
  • woreczek służy do mrożenia kamieni w zamrażarce
  • dodatek do whisky, soków oraz innych napojów
  • nie rozcieńczają i nie zmieniają smaku drinka
  • wielokrotnego użytku
  • produkt posiada atest sanepidu, jest przeznaczony do kontaktu z żywnością

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Kamienie Moai do Drinków to produkt, który dodaje wyjątkowego smaku i chłodzenia do napojów. Kamienie wykonane są z naturalnego kamienia, co zapewnia trwałość i higienę. Nie rozcieńczają napojów, dzięki czemu smak pozostaje niezmieniony. Kamienie Moai są wielokrotnego użytku, co sprawia, że są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Dodatkowo, ich unikalny kształt i elegancki wygląd stanowią atrakcyjny element dekoracyjny.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ