Pomysł na prezent

Zestaw gorących kamieni do masażu - Romantyczne akcesoria w ozdobnym pudełku

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

99.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Komplet romantycznych akcesoriów zapakowany w ozdobne pudełko.

Jedno jest pewne: nie ma nic bardziej zmysłowego i relaksującego niż masaż. Jeżeli chcesz wysoko zapunktować u swojej drugiej połówki, nie musisz wykupywać karnetu do SPA – z Zestawem gorących kamieni do masażu cały zabieg relaksujący wykonasz sam.

Zestaw gorących kamieni do masażu sprawi, że każdy laik będzie zdolny do zrobienia niesamowitego masażu, który rozluźni drugą osobę i pogłębi Wasze relacje. W skład zestawu wchodzi 12 kamieni do masażu w woreczku, zestaw kadzidełek i świeca w kształcie serca. Dzięki eleganckiemu opakowaniu i tak bogatej zawartości, zestaw ten nadaje się idealnie na prezent - zwłaszcza na Walentynki, rocznicę, dzień kobiet czy imieniny.Gadżet w pigułce:

- zawartość zestawu: 12 bazaltowych kamieni w woreczku, komplet kadzidełek z podstawką, świeca w kształcie serca, instrukcja

- zestaw zawiera naturalne kamienie, które mogą się różnić kształtem i wielkością od tych widocznych na zdjęciach

- 3 największe kamienie mają wygrawerowane napisy

- kamienie należy umieścić w gorącej wodzie, zgodnie z instrukcją

- UWAGA! Kamieni nie należy wkładać do mikrofalówki!

    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Zestaw gorących kamieni do masażu to idealne narzędzie do relaksu i odprężenia. Składa się z gładkich, naturalnych kamieni, które można podgrzać i umieścić na ciele, aby przynieść ulgę i złagodzić napięcie mięśni. Główne cechy tego zestawu to wysoka jakość kamieni, które są bezpieczne dla skóry i łatwe w użyciu. Korzyścią jest również możliwość regulacji temperatury kamieni, aby dostosować masaż do indywidualnych preferencji. Ten zestaw oferuje niepowtarzalne doświadczenie relaksacyjne i jest idealny zarówno dla profesjonalistów, jak i do użytku domowego.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ