Pomysł na prezent

Gorące kamienie do masażu 12 szt - Wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, który zapewni zmysłowe doznania

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

32.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Masaż z wykorzystaniem gorących kamieni to popularna metoda terapeutyczno - relaksacyjna, która wywodzi się z tradycyjnej medycyny indyjskiej. Nie tylko odpręża, ale łagodzi też niektóre dolegliwości. Dziś jednak to przede wszystkim doskonały pretekst do tego, aby miło spędzić czas z naszą sympatią, zapewniając jej odrobinę zmysłowych wrażeń.
Jeśli więc chcesz pokazać, że dbasz o bliską Ci osobę, podaruj jej zestaw 12 bazaltowych kamieni do masażu, do którego dołączono instrukcję oraz woreczek do ich przechowywania. Trzy największe kamienie posiadają angielskie napisy: Soul, Body i Relax. To wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego, który sprawdzi się nie tylko w rocznicę czy Walentynki.


  • 3 największe kamienie posiadają wygrawerowane napisy
  • kamienie należy umieścić je w gorącej wodzie zgodnie z instrukcją
  • uwaga! kamieni nie należy wkładać do mikrofalówki!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Gorące kamienie do masażu 12 szt to produkt, który oferuje wyjątkowe doświadczenie relaksacyjne. Kamienie są podgrzewane i używane do masażu, co pomaga złagodzić napięcie mięśniowe i stres. Ich główne cechy to wysoka jakość wykonania, różne rozmiary kamieni oraz łatwość użycia. Dzięki temu produktowi można cieszyć się profesjonalnym masażem w domowym zaciszu. Gorące kamienie do masażu 12 szt to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących odprężenia i relaksu w komfortowych warunkach.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ