Pomysł na prezent

Jazda Subaru WRX STI po torze Nurburgring (3 okrążenia): Spełnij marzenie o rajdowej jeździe na najsłynniejszym torze wyścigowym na świecie!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

4,500.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Spełnij marzenie o rajdowej jeździe Subaru po najsłynniejszym torze wyścigowym na świecie - Nurburgring. Poczuj moc najnowszego modelu Subaru na profesjonalnym, 21 kilometrowym torze wyścigowym, który ze względu na olbrzymią liczbę zakrętów i pułapek jest uważany za jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających torów wyścigowych na świecie. To będzie przygoda życia!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Jazda Subaru WRX STI po torze Nurburgring (3 okrążenia) to niezapomniane doświadczenie dla miłośników sportowych samochodów. Ten model oferuje imponującą moc i wydajność, dzięki czemu zapewnia dynamiczną jazdę na torze. Subaru WRX STI jest wyposażone w zaawansowany system napędu na cztery koła, który zapewnia doskonałą trakcję i precyzję prowadzenia. Dodatkowo, jego sportowe zawieszenie i hamulce gwarantują doskonałe osiągi i kontrolę podczas jazdy. Jazda tym modelem po słynnym torze Nurburgring to nie tylko emocjonujące przeżycie, ale także możliwość poczucia się jak prawdziwy kierowca wyścigowy.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ