Pomysł na prezent

Jazda Mitsubishi Lancer Evo 10 po torze - Poczuj adrenalinę i moc legendarnego Evo!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

299.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Czy masz ochotę zakosztować rajdowych emocji na torze Mitsubishi Lancer Evo 10 jest gotowe, by zabrać Cię na szaleńczą przejażdżkę. Najlepsze, że to Ty siadasz za kierownicą i tylko od Ciebie, zależy czy uda się rozpędzić do 242 km/h! Pamiętaj, to nieusłuchana bestia motoryzacyjna złowrogo pomrukuje silnik, uwodzicielsko połyskuje karoseria, a pod maską ukrywa się aż 370 KM. Jazda Mitsubishi sprawi, że poczujesz uderzenie adrenaliny, a Twoje serce gwałtownie przyspieszy. Sprawdź przyczepność, zwrotność i napęd 4x4. Voucher na jazdę Mitsubishi już masz, zatem kiedy widzimy się na torze

Teraz nadarza się niebywała okazja - czeka Cię pełna szaleńczej prędkości jazda Evo X. Profesjonalny instruktor zaprasza na ekstremalną przejażdżkę po torze wyścigowym. Usiądź wygodnie, zapnij pasy i przygotuj się na niecodzienne doznania. Kierowca rajdowy zajmie miejsce pasażera, by czuwać nad bezpieczeństwem i pomóc Ci przy niektórych manewrach. Mitsubishi pogna naprawdę szybko, wszak do 100 km/h rozpędza się w niespełna 5 sekund! Poczuj adrenalinę towarzyszącą prawdziwym rajdowcom. Z doświadczonym kierowcą u boku przeżyjesz niezapomniane emocje i poznasz niesamowite możliwości legendarnego Mitshubishi Evo. Na prezent dostajesz rajdową klasykę w najlepszym wydaniu!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Jazda Mitsubishi Lancer Evo 10 po torze to niezapomniane doświadczenie dla miłośników szybkiej jazdy. Ten samochód oferuje doskonałą dynamikę i precyzję, dzięki czemu zapewnia niezrównane wrażenia z jazdy. Jego kluczowe cechy to potężny silnik, zaawansowany system napędu na cztery koła oraz doskonałe zawieszenie, które gwarantuje doskonałą trakcję i stabilność. Korzyścią z jazdy tym modelem jest możliwość poczucia się jak prawdziwy kierowca rajdowy, a unikalnym punktem sprzedaży jest połączenie sportowego wyglądu z wysoką wydajnością.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ